Login :

Hasło :


FC Porto na Naszej Klasie FC Porto na Facebooku

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 91)

23 miliony euro za Hulka!

23 miliony euro za Hulka! Manchester United ma na celu wzmocnienie swojej linii napadu. Jednym z celów transferowych MU tej zimy będzie pozyskanie napastnika 'smoków' Hulka.

"Czerwone Diably" są skłonne zapłacić za Hulka 23 mln euro, jak podaje angielska prasa. Według brytyjskiej gazety News of the World, Sir Alex Ferguson docenia zalety Hulka i uważa, że napastnik ma umiejętności by grać w pierwszej jedenastce Manchesteru United.

Agent Hulka Teodoro Fonseca, potwierdził, że kontaktowały się z nim angielskie zespoły: "Wielkie kluby w Anglii były w kontakcie". Zapytany o szczegóły kontraktu. "Wszelkie decyzje o przyszłości Hulka zostawiam w rękach prezydenta klubu".

Źródło: www.abola.pt Autor: Bruno Alves, 2010-01-03 20:58:30

Tak jak już wcześniej pisałem: zimą nie ma szans, ale szykuje się kolejne nerwowe lato.

Gis, 2010-01-03 22:06:38

A mi się wydaje że to tylko plotka. W Man U mają przecież świetnych napastników (Rooney, Berbatov, Owen) i kilku młodych, którzy mogą wskoczyć w razie kontuzji (Macheda, Wellbeck). W dodatku wraca do nich z wypożyczenia M.B.Diouf, jest bramkostrzelny Valencia, więc w linii ataku raczej problemów nie powinni mieć. Bardziej bałbym się odejścia Alvesa, bo to chyba nieco bardziej prawdopodobne :/

Majkel, 2010-01-04 06:59:30

Valencia to skrzydlowy, a Hulk rowniez moglby grac na skrzydle w trojzebie napastnikow. Poza tym, jest szybki, dynamiczny i dobrze bije wolne. Zastapilby w tym Cristiano. Jako kibic Sportingu nie radze go jednak sprzedawac. Mamy wzmacniac poziom ligi, a nie oslabiac! Czytalem tez, ze ma przyjsc glownie za Owena, bo SAF mimo bramek nie jest z niego w pelni zadowolony. Wiem, dziwne, ale tak czytalem. Od Berby Hulk szybszy i silniejszy i mlodszy. Nizszy, ale lepiej bije wolne. Poza tym, byc 3 napastnikiem w hierarchii ManU to zawsze cos ;)

Gherick, 2010-01-04 13:24:36

rooney to pewne ze bedzie w jedenastce ,ale owen nie gra wogole prawie a hulk by berbatowa wygryzl a macheda i wellbeck to z hulkiem nie ma co rownac

Berni, 2010-01-04 14:36:26

nie zdziwil bym sie jakby przeszedl do united

Berni, 2010-01-04 14:38:26

a zapomnialem mam takie moze glupie pyutanie ale czy zamierzacie odnowic strone czy cos dodac??

Berni, 2010-01-04 15:35:57

berniol21 pamiętaj o tym, że Hulk jest od Machedy i Wellbecka starszy o bodajże 5 lat. To są młodzi piłkarze, którzy jeszcze mają czas na rozwój. A za sezon dwa mogą być na poziomie brazylijczyka albo wyżej. Nie mówię, że Hulk nie pasuje do Man U, bo to nieprawda. Jak już pisaliście jest silny, szybki i ma dobre uderzenie, czyli to co jest w PL najważniejsze, więc byłby niezłym następcą Teveza. Ale mimo wszystko myślę, że do transferu nie dojdzie. SAF powinien się chyba raczej skupić na szukaniu jakichś konkretnych pomocników, bo to co ostatnio Man U robi w środku pola, to jest masakra ;P a jak odejdzie jeszcze Scholes to będzie tragedia ;P ale to nie Nasz problem, dla Porto ważne jest żeby zatrzymać ten skład do końca sezonu, bo mogą jako drużyna sporo zawojować ;D

Majkel, 2010-01-04 20:53:03

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Shoutbox:

Zdjęcie tygodnia


Poprzedni mecz

11. kolejka ligi portugalskiej
vs
FC Famalicão-FC Porto
0 : 1
2025-11-09, 19:00
Estádio Municipal de Famalicão (Vila Nova de Famalicão)
(tak typowaliśmy)

Kolejny mecz

4. runda Pucharu Portugalii
vs
FC Porto-Sintrense
Typuj wynik meczu
2025-11-22, 21:15
Estádio do Dragão (Porto)

Liga portugalska

1FC Porto925
2Sporting CP922
3Benfica Lizbona921
4Gil Vicente FC919
5FC Famalicão916
6Moreirense FC915
7SC Braga913
8Rió Ave FC911
CD Santa Clara911
Nacional Madeira911
Vitoria Guimarães SC911
12FC Alverca910
13FC Arouca99
14Casa Pia AC98
15GD Estoril Praia97
Estrela Amadora97
17CD Tondela95
18AFS91

Buttony

Forum piłkarskie Benfica Lizbona AC Milan Liga portugalska SSC Napoli Sassuolo Serie A nufc.com.pl | Newcastle United LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United Pierwszy polski serwis o Gialloblu

Pozdrowienia


© 2009-2025 www.fc-porto.pl