Portista FCP, 2018-04-23 14:18:44
Panowie podrzućcie wieczorem jakiś link do meczu po portugalsku, bo kończę pracę tak na styk z pierwszym gwizdkiem ;)

ElTiger, 2018-04-23 8:58:45
Przy równej ilości punktów my jesteśmy liderem?

ElTiger, 2018-04-23 8:57:59
Przesada :/ Ale nie ma co się na nich patrzeć. Musimy grać swoje

Portista FCP, 2018-04-22 11:22:10
Ile to już razy benfica strzela w doliczonym czasie, szkoda...

umbro122, 2018-04-20 15:08:08
No i niestety. Chelsea wyrównała w 86 minucie i okazałą się lepsza w serii jedenastek. Chyba jakieś fatum nad Porto krązy związane z rzutami karnymi :D

umbro122, 2018-04-20 14:35:27
80 minuta, 2-1 dla Porto :)

umbro122, 2018-04-20 14:33:17
Porto U19 gra właśnie w półfinale UEFA Youth League z Chelsea. Aktualnie 78 minuta i 1-1

ElTiger, 2018-04-19 8:16:48
Niestety Sporting był lepszy i zasłużył na awans :/ Nie wygrasz meczu tylko się broniąc :( Szkoda, że ruszyli dopiero po straconej bramce (i spalonego Felipe), a Ivan nie miał swojego dnia. Cóż zostaje walka o mistrza. Oby Sporting zagrał tak w derbach

umbro122, 2018-04-19 0:22:11
Odpadliśmy na własne życzenie... Po raz kolejny szkoda nerwów

umbro122, 2018-04-19 0:21:36
Niestety Marcano załatwił Sportingowi awans do finału. Najpierw podał do Coatesa w /85 minucie i nie strzelił jedynego karnego w serii rzutów karnych...