Typer Europejskich Pucharów

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 12)

Fc Porto 3:1 Fc Famalicao

Kolejny niesamowity wieczór na Estadio do Dragao w wykonaniu Porto! Dominacja w tym meczu była tak ogromna że po pierwszej połowie statystyki wskazywały 69% posiadania piłki 12 strzałów do 1!

To już 6 punktów przewagi mają Smoki nad drugim w tabeli Sportingiem Lizbona! Rywale z Lizbony notują duży spadek formy co pokazuje porażka z Bragą 1:2 w sobotni wieczór na własnym stadnionie.

A Porto dalej niepokonane w lidze! W końcu wygląda to tak jak powinno wyglądać! Ale dobra wracamy do meczu co tam się działo?

Działo się dużo i Porto pewnie wygrało 3:1 mogło być i 4 lecz sędzia zdecydował,że incydent w końcówce pierwszej połowy był słuszny i nie widział przewinienia w tej sytuacji...

Bramki dla Smoków w tym meczu strzelali Otavio,Luis Diaz i Mehdi Taremi a asystowali Fabio Vieira przy golu Otavio i Otavio przy golu Diaza,Taremi strzelił bramkę z rzutu karnego.

Dla Fabio Vieiry i Otavio to asysta nr 8 w tym sezonie w lidze co pokazuje jak nasz środek pola funkcjonuje w tym sezonie!

Z gorszych momentów meczu to na pewno czerwona kartka dla Matheusa Uribe który będzie pauzował w meczu z Maritimo...

Autor: Enrux, 2022-01-24 16:56:14