Typer Europejskich Pucharów

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 7)

Portimonense 0:3 FC Porto

FC Porto pokonało w meczu 13. kolejki ligi portugalskiej Portimonense 3:0. W Lizbonie odbył się mecz na szczycie gdzie Benfika na własnym stadionie uległa Sportingowi aż 1:3. Tym samym "Smoki" i "Lwy" mają po 35 punktów na swoim koncie, a "Orły" już o cztery oczka mniej.

Goście objęli prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej połowy. Dosyć szczęśliwie piłkę w siatce po strzale z rzutu wolnego Luisa Diaza umieścił samobójczym Pedro Sa. Kolumbijczyk mimo to nadal z 10 trafieniami w lidze jest najskuteczniejszym zawodnikiem ligi. Na 2:0 w 69. minucie podwyższył Vitinha po asyście Evanilsona. Wynik spotkania po dograniu Taremiego w 75. minucie ustalił ładnym lobem Otavio.

Autor: pawcyk27, 2021-12-04 04:28:27

Szybki jak błyskawica nie dałeś napisać artykułu haha! Forma jest cały czas mecz zagrany znakomicie! Jesus Corona jego mi żal bo gość nie dostaje już za wiele czasu ;c