Typer Europejskich Pucharów

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 12)

Gil Vicente 1:2 Fc Porto

Cudowny gol Taremiego i jeszcze piękniejszy gol Sergio Oliveiry tak można podsumować mecz z Gil Vicente który Porto wygrało 2:1!

Sergio Conceicao ostatnio bawi się troszeczkę w Selekcjonera kadry Polski Paulo Souse i co mecz wystawia inna jedenastkę,czy to jest dobre? Nie ale jednak jakieś rezultaty przynosi i Porto dalej nie przerywa passy bez porażki która trwa od 7 kwietnia gdzie Porto przegrało w rozgrywkach Ligi Mistrzów z Chelsea.

Od tamtej pory Porto ma passę 18-stu spotkań bez porażki z rzędu łącznie we wszystkich rozgrywkach nie licząc owczywiście meczy towarzyskich.

Skład na mecz z Vicente:BR.Diogo Costa.PO.Jesus Corona.ŚO.Chancel Mbemba i Ivan Marcano.LO.Wendell.LP.Luis Diaz.ŚPD.Matheus Uribe.ŚP.Vitihna i Fabio Vieira.PP.Otavio.N.Mehdi Taremi.

Bramki w meczu:Mehdi Taremi 9 minuta spotkania na 0:1,24 minuta Samuel Lino na 1:1,89 minuta spotkania Sergio Oliveira na 1:2.

Zmiany w meczu:Minuta 68,Sergio Oliveira za Fabio Vieire oraz Toni Martinez za Vitinhe,74 minuta,Joao Mario za Jesusa Corone,83 minuta Francisco Conceicao za Matheusa Uribe oraz Pepe za Luisa Diaza.

Zawodnikami meczu zostali strzelcy obu bramek dla Smoków czyli Mehdi Taremi oraz Sergio Oliveira!