Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 14)

Belenenses 2:3 FC Porto

FC Porto rzutem na taśmę wygrało z Belenenses po rzucie karnym w 96. minucie, którego na bramkę zamienił Alex Telles. "Smoki" od początku grały skoncentrowanie, co dało rezultat w 26. minucie, gdy bramkę po rzucie rożnym strzelił Diogo Leite, dla którego jest to premierowy gol w pierwszej drużynie.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy wynik podwyższył Otavio. Niestety później było już tylko gorzej. Biało-niebiescy mieli problemy z koncentracją w obronie, co poskutkowało rzutem karnym w 55. minucie, którego wykorzystał zawodnik Belenenses - Fredy. Warto wspomnieć, że sędzia początkowo puścił grę, lecz dopiero po konsultacji VAR podjął decyzję. Gospodarze wyrównali wynik spotkania w 83. minucie, gdy po dobrze wyprowadzonej kontrze bramkę strzelił Alhassane Keita. W 96. minucie po zagraniu ręką Henrique Almeidy w polu karnym (ponownie konsulatacja VAR) sędzia podyktował "jedenastkę", którą pewnie wykorzystał Alex Telles i "Smoki" zwyciężyły 3:2.

Smoki po dwóch kolejkach mają komplet punktów!

Przebieg Spotkania:

0:1 Diogo Leite (Porto) Asysta (Alex Telles) 26 minuta

0:2 Otavio 46 minuta

1:2 Fredy (Rzut Karny) 55 minuta

2:2 Keita Alhassane  Asysta (Fredy) 83. minuta

2:3 Alex Telles (Rzut Karny) 96 minuta

Żółte Kartki:(Fc Porto)Diogo Leite 53min/Aboubakar 71min/Felipe 89min(Belenenses)91 min Jonatan Lucca/95 min Henrique Almeida

18Aves51

Forum piłkarskie Sporting Poland Benfica Lizbona Liga portugalska AC Milan SSC Napoli Sassuolo Serie A Boca Juniors evertonpoland.com Polskie Centrum VfL Bochum nufc.com.pl | Newcastle United Skład Napoli, mecz Napoli LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United lechia-gdansk.pl Sporticos Pierwszy polski serwis o Gialloblu Geona Poland Button Bolton-Wanderers.pl Leicester City meczyki.pl