Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 16)

Świetny początek sezonu. FC Porto 5:0 GD Chaves

FC Porto świetnie rozpoczyna sezon 2018-2019 Ligi Nos wygrywając z GD Chaves aż 5:0 po 2 golach Aboubakara,1 golu Corony, Brahimiego i debiutanta Mariusa, dla którego jest to pierwszy oficjalny występ dla Smoków.

Oficjalne składy na mecz:

Fc Porto:Iker Casillas,Maxi Pereira,Felipe,Diogo Leite,Alex Telles,(Otavio-Adrian 71 min),Sergio Oliveira,Hector Herrera,Yacine Brahimi,(Aboubakar-Marius 81 min),(Andre Pereira-Corona 67 min)

GD Chaves:Ricardo,Martins,Marcao,Maras,Brigues,Antunes,Melo,(Gallo-Teixeira 75min),(Ghazaryan-Nilton 67 min),(William-Platiny 79 min),Avto

Przebieg Spotkania:

1:0 Aboubakar(Asysta Otavio) 14 minuta

2:0 Aboubakar(Asysta Otavio) 20 minuta

3:0 Brahimi(Asysta Aboubakar) 45 minuta

4:0 Corona 71 minuta

5:0 Marius(Asysta Sergio Oliveira) 88 minuta

W spotkaniu sędzia pokazał dwie żółte kartki dla zawodników GD Chaves - w 50. minucie dla Eustaquio oraz w 58. minucie dla Martinsa, a także po nieładnym incydencie w 80. minucie czerwoną kartkę ujrzał Joao Teixeira, który wszedł 5 minut wcześniej za Gallo.

Skrót meczu:

Autor: Enrux, 2018-08-12 11:31:09

Piękny początek sezonu! Najpierw wygrana Superpucharu, a teraz pogrom w lidze ;) Jak widać "Smoki" bez problemu poradzili sobie z przodu bez Maregi stawiając na Pereirę i obiecującego Mariusa ;)

18Aves51

Forum piłkarskie Sporting Poland Benfica Lizbona Liga portugalska AC Milan SSC Napoli Sassuolo Serie A Boca Juniors evertonpoland.com Polskie Centrum VfL Bochum nufc.com.pl | Newcastle United Skład Napoli, mecz Napoli LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United lechia-gdansk.pl Sporticos Pierwszy polski serwis o Gialloblu Geona Poland Button Bolton-Wanderers.pl Leicester City meczyki.pl