Niewykluczone, że mistrz Ukrainy - Dynamo Kijów będzie próbowało zatrudnić Bruno Martinsa Indi, jeżeli Aleksandar Dragovic przeniesie się do Bayeru Leverkusen. Stanie się tak, jeśli niemiecki klub opuści podstawowy defensor Omer Toprak, będący blisko transferu do Borussii Dortmund.
Jeżeli cała sekwencja zdarzeń dojdzie do skutku, wówczas Dynamo Kijów w pierwszej kolejności będzie walczyło o pozyskanie Bruno Martinsa Indi. Według “A Boli”, mistrz Ukrainy jest skłonny zapłacić 12 milionów euro, co jest oczywiście kwotą o wiele mniejszą od tej, której oczekują “Smoki”. Dla przypomnienia klauzula odejścia w kontrakcie Holendra wynosi aż 40 milionów euro.
Waży się los stoperów w zespole FC Porto. “A Bola” twierdzi, że z Estadio do Dragao ma odejść jeden bądź dwóch środkowych obrońców i w tym gronie wymienia się Bruno Martinsa Indi. W 2014 roku “Smoki” zapłaciły Feyenoordowi Rotterdam 7,7 mln euro za transfer 24-latka.
Autor: domi, 2016-07-14 19:59:03
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
6. kolejka ligi portugalskiej | ||
![]() | vs | ![]() |
Rió Ave FC | - | FC Porto |
0 : 3 | ||
2025-09-19, 21:15 Estádio do Rio Ave FC (Vila do Conde) | ||
(tak typowaliśmy) |
1. kolejka Ligi Europy | ||
![]() | vs | ![]() |
Red Bull Salzburg | - | FC Porto |
Typuj wynik meczu | ||
2025-09-25, 21:00 Red Bull Arena Salzburg (Salzburg, Austria) |
Drużyna | M | Pkt. | |
1 | FC Porto | 6 | 18 |
2 | Sporting CP | 5 | 12 |
Moreirense FC | 5 | 12 | |
4 | Benfica Lizbona | 4 | 10 |
FC Famalicão | 5 | 10 | |
Gil Vicente FC | 5 | 10 | |
7 | SC Braga | 5 | 8 |
8 | Vitoria Guimarães SC | 5 | 7 |
9 | Casa Pia AC | 5 | 6 |
10 | GD Estoril Praia | 5 | 5 |
CD Santa Clara | 5 | 5 | |
FC Arouca | 5 | 5 | |
13 | FC Alverca | 5 | 4 |
Nacional Madeira | 5 | 4 | |
15 | Estrela Amadora | 5 | 3 |
Rió Ave FC | 5 | 3 | |
17 | AFS | 5 | 1 |
CD Tondela | 5 | 1 |