Login :

Hasło :


FC Porto na Naszej Klasie FC Porto na Facebooku

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 74)

Fenerbahce chce dwóch piłkarzy FC Porto

Fenerbahce chce dwóch piłkarzy FC Porto

Po roku spędzonym na wypożyczeniu w Fenerbahce jest szansa, że Fabiano pozostanie klubie na następne rozgrywki. Vitor Pereira zdaje się wierzyć w umiejętności Brazylijczyka i nie zważając na statystyki, poprosił kierownictwo tureckiego zespołu o przedłużenie jego pobytu.

!Nie jest to jedyny cel Fenerbahce. Również inny zawodnik FC Porto, Juan Quintero został polecony przez Vitora Pereirę, który uważa, że piłkarz pod jego dowództwem może powrócić do formy.

Przy silnej konkurencji w FC Porto, Quintero może zostać ponownie wypożyczony, ponieważ szansę na regularne występy nawet przy nowym trenerze mogą być ograniczone, zważając na obecność w składzie między innymi Joao Teixeiry i Otavio.

W związku z tym, jak informuje turecka prasa, Aki Yildirim e Hasen Cetinkaya, odpowiednio wiceprezes i doradca Fenerbahce, będą w najbliższych dniach w Porto w celu zamknięcia transakcji.

Autor: domi, 2016-06-26 20:51:32

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Shoutbox:

Zdjęcie tygodnia


Poprzedni mecz

6. kolejka ligi portugalskiej
vs
Rió Ave FC-FC Porto
0 : 3
2025-09-19, 21:15
Estádio do Rio Ave FC (Vila do Conde)
(tak typowaliśmy)

Kolejny mecz

1. kolejka Ligi Europy
vs
Red Bull Salzburg-FC Porto
Typuj wynik meczu
2025-09-25, 21:00
Red Bull Arena Salzburg (Salzburg, Austria)

Liga portugalska

1FC Porto618
2Sporting CP512
Moreirense FC512
4Benfica Lizbona410
FC Famalicão510
Gil Vicente FC510
7SC Braga58
8Vitoria Guimarães SC57
9Casa Pia AC56
10GD Estoril Praia55
CD Santa Clara55
FC Arouca55
13FC Alverca54
Nacional Madeira54
15Estrela Amadora53
Rió Ave FC53
17AFS51
CD Tondela51

Buttony

Forum piłkarskie Benfica Lizbona AC Milan Liga portugalska SSC Napoli Sassuolo Serie A nufc.com.pl | Newcastle United LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United Pierwszy polski serwis o Gialloblu

Pozdrowienia


© 2009-2025 www.fc-porto.pl