Login :

Hasło :


FC Porto na Naszej Klasie FC Porto na Facebooku

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 122)

Co dalej z Casillasem?

Co dalej z Casillasem?

Przyszłość Iker Casillasa, podobnie jak większości zawodników FC Porto, jest niepewna. Nadal nie wiadomo czy Hiszpan będzie bronił biało-niebieskich barw, czy może jednak wyjedzie już latem do Stanów Zjednoczonych.

Wiceprezydent amerykańskiej Major League Soccer (MLS) Lino di Cuollo potwierdził, że trwają już negocjacje w sprawie transferu Casillasa do Stanów Zjednoczonych i jak zapewnił - prędzej czy później kibice MLS zobaczą Casillasa w barwach jednego z klubów.

"To prawda, że jesteśmy w kontakcie z jego agentem, ale nie wiem czy będziemy w stanie go zatrudnić już w przyszłym sezonie. W każdym razie chcielibyśmy sprowadzić go jak najszybciej." - powiedział di Cuollo. Wiceprezydent dodał również, że w większość decyzja zależy od FC Porto, ponieważ zgodnie z polityką ligi, kluby nie chcą płacić wysokich kwot za zawodników.

"Ma ważny kontrakt z FC Porto, a więc mogę powiedzieć, że jeśli chciałby zagrać w Stanach Zjednoczonych, to będziemy musieli dojść do porozumienia z FC Porto. W związku z tym, większość zależy od FC Porto. Jeśli nie uda się w tym roku, to spróbujemy w następnym."

Di Cuollo zapewnił również, że w MLS jest kilka klubów, które są w stanie spełnić wymagania finansowe reprezentanta Hiszpanii.

"Nasza polityka kupowania graczy światowego formatu nadal istnieje. Mamy kilka klubów typu New York City, Los Angeles Galaxy czy Seattle Sounders, które zawsze są zainteresowane sprowadzeniem gwiazd światowego formatu, jakim z pewnością jest Casillas." - zakończył.

Casillas przybył do FC Porto przed obecnym sezonem po wielu latach spędzonych w Realu Madryt. W premierowym sezonie zagrał w 38 meczach (do końca sezonu najprawdopodobniej będzie bronił Helton). Hiszpan podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok, jednak przyszłość Ikera nie jest klarowna.

Autor: umbro122, 2016-04-22 12:13:48

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Shoutbox:

Zdjęcie tygodnia


Poprzedni mecz

13. kolejka ligi portugalskiej
vs
CD Tondela-FC Porto
0 : 2
2025-12-07, 21:30
Estádio João Cardoso (Tondela)
(tak typowaliśmy)

Kolejny mecz

6. kolejka Ligi Europy
vs
FC Porto-Malmö FF
Typuj wynik meczu
2025-12-11, 21:00
Estádio do Dragão (Porto)

Liga portugalska

1FC Porto1337
2Sporting CP1332
3Benfica Lizbona1329
4Gil Vicente FC1324
5SC Braga1322
6FC Famalicão1320
Moreirense FC1320
8Vitoria Guimarães SC1318
9FC Alverca1317
10Rió Ave FC1316
11CD Santa Clara1315
12GD Estoril Praia1314
Estrela Amadora1314
14Nacional Madeira1312
15Casa Pia AC139
CD Tondela139
FC Arouca139
18AFS133

Buttony

Forum piłkarskie Benfica Lizbona AC Milan Liga portugalska SSC Napoli Sassuolo Serie A nufc.com.pl | Newcastle United LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United Pierwszy polski serwis o Gialloblu

Pozdrowienia


© 2009-2025 www.fc-porto.pl