Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 8)

SC Braga B - FC Porto 2:0

W Segunda Liga nadal trwa potężny maraton. Piłkarze FC Porto B rozegrali dziś już 20. ligowy mecz, w którym niestety ulegli rezerwom Bragi 0:2.

Podopieczni Luisa Castro już do przerwy przegrywali 2:0 po bramkach Fortesa i Ogany. W drugiej połowie trener rezerw FC Porto zrobił ofensywne zmiany, lecz ostatecznie wynik nie uległ zmianie i to rezerwy Bragi mogą się cieszyć z trzech punktów. Z kolei dla rezerw FC Porto jest to druga porażka z rzędu.

FC Porto B mimo porażki utrzymały 4. punktową przewagę nad drugim Feirense, gdyż ten klub przegrał na wyjeździe z ostatnim w tabeli UD Oliveirense. Kolejny mecz rezerwy rozegrają w poniedziałek 14 grudnia o godzinie 20:00, a przeciwnikiem będą rezerwy Sportingu Lizbona.