Od ostatniego raportu minął prawie miesiąc, a więc tym razem przedstawiamy Wam nieco bardziej rozbudowany raport. Wydarzenia, na które warto zwrócić uwagę to dwie bramki Tiago Rodriguesa, bramka Gonçalo Paciêncii i Samiego, dwie asysty Hernâniego, asysta Otávio, żółta kartka Leandro Silvy, Andrésa Fernándeza, Waltera, Kelvina i Gonçalo Paciêncii oraz czerwona kartka Fidelisa Irhene.
Przedstawiamy cotygodniowy raport z wypożyczeń. Najważniejsze wydarzenia to dublet Tiago Rodriguesa w meczu Taca da Liga i czerwona kartka Fidelisa Irhene.
LIGA NOS | ||
---|---|---|
Otávio | V. Guimarães | KLIK |
L11 - Boavista 1x1 - od 46 minuty i asysta | ||
Licá | V. Guimarães | KLIK |
L11 - Boavista 2x1 - 69 minut | ||
Tiago Rodrigues | Marítimo | KLIK |
TL - Feirense 4x2 - 90 minut i dwie bramki (#1 i #2) TP - Amarante 0x1 - 45 minut L11 - Nacional 1x3 - 52 minuty |
||
Ivo Rodrigues | Arouca | KLIK |
TP - Chaves 0x0 k.6-5 - 77 minut L11 - Académica 1x1 - 87 minut |
||
Gonçalo Paciência | Académica | KLIK |
TP - Trofense 0x0 k.4-1 - od 60 minuty i żółta kartka L11 - Arouca 1x1 - 90 minut i bramka |
||
Leandro Silva | Académica | KLIK |
TP - Trofense 0x0 k.4-1 - od 70 minuty L11 - Arouca 1x1 - od 31 minuty i żółta kartka |
||
Joris Kayembe | Rio Ave | KLIK |
TP - P.Ferreira 2x1 - cały mecz na ławce L11 - Moreirense 0x1 - od 68 minuty |
||
Roniel Costa | P. Ferreira | KLIK |
TP - Rio Ave 1x2 - poza kadrą L11 - Estoril 2x0 - od 79 minuty |
||
Ricardo Nunes | V. Setúbal | KLIK |
TP - Casa Pia 1x0 - 90 minut L11 - U. Madeira 2x2 - 90 minut |
||
LIGA TURECKA | ||
Fabiano Freitas | Fenerbahçe | KLIK |
L12 - Mersin 3x1 - poza kadrą LE - Molde 2x0 - 90 minut L13 - Trabzonspor 2x0 - cały mecz na ławce |
||
Abdoulaye Ba | Fenerbahçe | KLIK |
L12 - Mersin 3x1 - poza kadrą LE - Molde 2x0 - poza kadrą L13 - Trabzonspor 2x0 - cały mecz na ławce |
||
Josué | Bursaspor | KLIK |
L12 - Akhisar 1x3 - 90 minut L13 - Kayserispor 1x2 - 72 minuty |
||
Sami | Akhisar | KLIK |
L12 - Bursaspor 3x1 - 81 minut L13 - Besiktas 2x0 - 81 minut i bramka |
||
LIGA HISZPAŃSKA | ||
Andrés Fernández | Granada | KLIK |
L12 - Athletic Bilbao 2x0 - 90 minut i żółta kartka L13 - Málaga 2x2 - 90 minut |
||
Diego Reyes | Real Sociedad | KLIK |
L12 - Sevilla 2x0 - poza kadrą L13 - Barcelona 0x4 - cały mecz na ławce |
||
Nabil Ghilas | Levante | KLIK |
L12 - Sporting Gijón 3x0 - cały mecz na ławce L13 - Real Betis 0x1 - od 74 minuty |
||
Adrián López | Villarreal | KLIK |
L12 - Eibar 1x1 - poza kadrą LE - Rapid Wiedeń 1x0 - poza kadrą L13 - Getafe 0x2 - poza kadrą |
||
LIGA BRAZYLIJSKA | ||
Walter | Atletico Paranaense | KLIK |
L35 - Palmeiras 3x3 - 90 minut L36 - Sport Recife 0x0 - 90 minut i żółta kartka L37 - Flamengo 3x0 - 90 minut |
||
Kelvin | Palmeiras | KLIK |
L35 - Atlético PR 3x3 - cały mecz na ławce L36 - Cruzeiro 1x1 - 90 minut finał PB - Santos 0x1 - od 13 minuty L37 - Coritiba 0x2 - 90 minut i żółta kartka |
||
LIGA GRECKA | ||
Hernâni | Olympiakos | KLIK |
LM - Bayern Monachium 0x4 - od 67 minuty L12 - Asteras Tripolis 3x1 - od 62 minuty i dwie asysty (#1 i #2) |
||
LIGA FRANCUSKA | ||
Juan Quintero | Rennes | KLIK |
L14 - Bordeaux 2x2 - cały mecz na ławce L15 - Reims 2x2 - od 46 minuty |
||
Ricardo Pereira | Nice | KLIK |
L14 - Olympique Lyon 3x0 - poza kadrą L15 - Toulouse 0x2 - 30 minut |
||
LIGA BELGIJSKA | ||
Sinan Bolat | Club Brugge | KLIK |
L16 - Zulte-Waregem 3x0 - cały mecz na ławce LE - Napoli 0x1 - cały mecz na ławce L17 - Mechelen 4x1 - cały mecz na ławce |
||
Mikel Agu | Club Brugge | KLIK |
L16 - Zulte-Waregem 3x0 - poza kadrą LE - Napoli 0x1 - poza kadrą L17 - Mechelen 4x1 - poza kadrą |
||
LIGA SZWAJCARSKA | ||
Mauro Caballero | FC Vaduz | KLIK |
L16 - Grasshopper 0x2 - od 46 minuty L17 - Lugano 1x1 - 61 minut |
||
SEGUNDA LIGA I CNS | ||
David Bruno | Freamunde | KLIK |
L16 - Portimonense 1x1 - poza kadrą L18 - Santa Clara 2x1 - 90 minut L17 - Oriental 1x2 - 90 minut |
||
Anderson Dim | Freamunde | KLIK |
L16 - Portimonense 1x1 - poza kadrą L18 - Santa Clara 2x1 - 56 minut L17 - Oriental 1x2 - od 76 minuty |
||
Fidelis Irhene | Portimonense | KLIK |
L16 - Freamunde 1x1 - od 18 minuty, a w 34 dostał czerwoną kartkę TP - Belenenses 3x2 - poza kadrą L17 - Olhanense 1x0 - 90 minut |
||
Kadú | Varzim | KLIK |
L16 - Desp. Aves 1x0 - poza kadrą L17 - Farense 0x0 - poza kadrą |
||
Braima Candé | Mirandela | KLIK |
L10 - Vilaverdense 3x0 - 90 minut L11 - Argozelo 1x2 - 90 minut |
Autor: umbro122, 2015-12-01 11:25:21
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
26. kolejka ligi portugalskiej | ||
vs | ||
FC Porto | - | FC Vizela |
4 : 1 | ||
2024-03-16, 21:30 Estádio do Dragão (Porto) | ||
(tak typowaliśmy) |
27. kolejka ligi portugalskiej | ||
vs | ||
GD Estoril Praia | - | FC Porto |
Typuj wynik meczu | ||
2024-03-30, 21:30 Estádio António Coimbra da Mota (Estoril) |
Drużyna | M | Pkt. | |
1 | Sporting CP | 25 | 65 |
2 | Benfica Lizbona | 26 | 64 |
3 | FC Porto | 26 | 58 |
4 | SC Braga | 26 | 53 |
5 | Vitoria Guimarães SC | 26 | 50 |
6 | Moreirense FC | 26 | 42 |
7 | FC Arouca | 26 | 34 |
8 | Gil Vicente FC | 26 | 28 |
FC Famalicão | 25 | 28 | |
Boavista Porto FC | 26 | 28 | |
11 | Farense | 26 | 27 |
Casa Pia AC | 26 | 27 | |
13 | Estrela Amadora | 26 | 26 |
14 | GD Estoril Praia | 26 | 25 |
Rió Ave FC | 26 | 25 | |
16 | Portimonense SC | 26 | 23 |
17 | FC Vizela | 26 | 21 |
18 | GD Chaves | 26 | 19 |