Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 5)

UEFA Youth League: FC Porto 2:0 Maccabi

W 3. kolejce UEFA Youth League FC Porto pokonało rówieśników z Izraela 2:0. Po tej serii gier "Smoki" znajdują się na trzecim miejscu i mają tyle samo punktów co drugie Dynamo Kijów.

FC Porto wyszło na prowadzenie już w 6. minucie, gdy świetną akcją popisał się Ruben Macedo. Młody Portugalczyk ruszył lewym skrzydłem i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie fatalnie interweniował Vaturi, który posłał piłkę do własnej bramki. Wynik ustalił kapitan drużyny João Cardoso, który w 84. minucie wykorzystał rzut karny.

W drugim meczu grupy G Chelsea pokonała Dynamo Kijów 2:0. W kolejnej serii gier młodzi zawodnicy FC Porto pojadą do Izraela na spotkanie przeciwko Maccabi.

• FC Porto 2:0 Maccabi Tel Awiw
  • FC PORTO: Diogo Costa; Fernando, Verdasca, Sandro, David; João Cardoso, Moreto (Rui Pires 88'), Bruno Costa; Luís Mata (Michael Morais 63'), Rúben Macedo, Madi Queta (Diogo Dalot 80').
    Rezerwowi: Fábio Ferreira, Diogo Queirós, Madiu Bari.
  • MACCABI: Ohayon; Rosenboim, Vaturi, B. Galili, Grechkin; Glazer, Shapira; Altman (Haramati 76'), Kanichowsky, Dasa (Al Awisat 68'); Durović (D.Galili 46').
    Rezerwowi: Sneh, Zelikovic, Golan, Amran.
  • Bramki:
    1:0 - Vaturi 6' (samobój, asysta: Rúben Macedo)
    2:0 - João Cardoso 84' (rzut karny)
  • Żółte kartki: Sandro (33'), João Cardoso (74') - B.Galili (36'), Vaturi (84')
  • Stadion: Centrum treningowe Olival, Vila Nova de Gaia
  • Sędzia: Nikolaj Hänni (Szwajcaria)

Autor: umbro122, 2015-10-21 14:03:21

A Benfica U19 wygrała z Galtasaray na wyjeździe 11:1 :o tak jedenaście do jednego! Niesamowite :o