Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 7)

FC Porto B 3:4 Freamunde

W czwartym sparingu przed nadchodzącym sezonem, FC Porto B uległo Freamunde 3:4. Bramki dla podopiecznych Luisa Castro strzelili Leonardo Ruiz, Ismael Diaz i Rui Pedro. W najbliższy weekend rezerwy pojadą do Anglii, gdzie zagrają w towarzyskim turnieju i zmierzą się z rezerwami Liverpoolu i gospodarzem Corby Town.

Kibice zgromadzeni na Estádio de Pedroso nie musieli długo czekać na bramki, gdyż goście już w 1. minucie wyszli na prowadzenie. "Smoki" odpowiedziały już w 3. minucie po bramce Leonardo Ruiza. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka. W 22. minucie na prowadzenie ponownie wyszli goście.

W 66. minucie wyrównującą bramkę strzelił Ismael Diaz, ale goście dwukrotnie odpowiedzieli - w 72. i 84. minucie. W 86. minucie Rui Pedro zredukował stratę do jednej bramki, lecz już nie udało się rezerwom doprowadzić do remisu.

Podstawowa jedenastka: André Caio; Víctor García, Chidozie, Tomás Podstawski, Pité; Rui Moreira, Francisco Ramos, Omar Govea; Ivo Rodrigues, Ruben Macedo, Leonardo.
Zmiany:
17' - Mikel za Tomás Podstawski
30' - Leandro Silva za Omar Govea
46' - Ismael Díaz za Ivo Rodrigues
46' - Cláudio Ribeiro za Ruben Macedo
60' - João Costa za André Caio
60' - Rodrigo Soares za Víctor García
60' - Wellington za Chidozie
60' - Fede Varela za Mikel
60' - Verdasca za Rui Moreira
60' - Ronan za Pité
60' - Enrick Santos za Francisco Ramos
60' - Rui Pedro za Leonardo Ruiz
79' - Ruben Macedo za Rodrigo Soares
81' - Filipe Ferreira za João Costa

Autor: umbro122, 2015-07-22 10:35:07