Login :

Hasło :


FC Porto na Naszej Klasie FC Porto na Facebooku

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 89)

Moutinho za darmo w Porto!?

Moutinho za darmo w Porto!?

Negocjacje w sprawie powrotu Joao Moutinho na Dragao są w coraz bardziej zaawansowanej fazie. Portal "ZeroZero" podał, że reprezentant Portugalii wróci do Porto na zasadzie wolnego transferu, ponieważ Monaco nadal nie zapłaciło za transfer tego zawodnika ani grosza.

Pod koniec maja 2013 roku Moutinho wraz z Jamesem trafili do Monaco. Na mocy umowy Monaco miało zapłacić za Moutinho 25 mln euro, ale jak podaje "ZeroZero" do tej pory "Smoki" nie otrzymały z tego tytułu żadnej zapłaty.

Jedynym warunkiem jest to, że reprezentant Portugalii chce utrzymać swoją obecną pensję, czyli 3,6 mln euro za sezon. Zawodnikiem jest również zainteresowany Zenit St. Petersburg, ale reprezentant Portugalii odrzuca tę propozycję, gdyż woli wrócić do Portugalii. Dodatkowo portal podaje, że Moutinho podoba się nowy projekt "Smoków" i z chęcią zostałby jego członkiem.

Reprezentant Portugalii tak naprawdę nigdy nie czuł się dobrze we Francji. W pierwszym sezonie został nawet uznany za jeden z niewypałów transferowych w lidze francuskiej. Dodatkowo Monaco zmieniło politykę transferową i teraz stawiają na młodych zawodników, którym rzecz jasna nie trzeba płacić aż tak olbrzymiego wynagrodzenia.

Portugalski portal powołuje się na "France Football", które twierdzi nawet, że kluby są bardzo bliskie osiągnięcia porozumienia. W negocjacjach ma nawet brać udział sam Jorge Mendes.

Od opuszczenia Portugalii przez Moutinho minęły już dwa lata. W tym czasie w barwach Monaco zagrał w 86 spotkaniach i strzelił 6 bramek.

 

Autor: umbro122, 2015-07-16 21:20:27

Za darmo, ale pewnie Smoki odpuściłby ten dług Monaco, czyli tak jak zapłacilibyśmy za niego 25mln. Ciekawe ciekawe. Fajnie byłoby ponownie zobaczyć Moutinho :)

umbro122, 2015-07-16 21:24:18

W środku pola już teraz jest ciasno. Mamy 8 zawodników na trzy pozycje.

DP - Danilo Pereira, Rúben Neves
ŚP - Evandro, Herrera, Tiago Rodrigues, André André, Giannelli Imbula, Sérgio Oliveira.

Po przyjściu Moutinho przynajmniej dwóch zawodników musiałoby odejść. Przypuszczam, że Tiago Rodrigues ponownie zostanie wypożyczony i mam nadzieję, że Evandro odejdzie, bo nie wyobrażam sobie, żeby on grał, a nie Andre Andre albo Sergio Oliveira!

umbro122, 2015-07-16 21:39:05

Jak za darmo to tym bardziej. Nie wiedziałem, że jeszcze nie zapłacili. Mam nadzieję że naprawdę przyjdzie, a nie że to tylko plotki.

smokx, 2015-07-16 23:41:46

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Shoutbox:

Zdjęcie tygodnia


Poprzedni mecz

11. kolejka ligi portugalskiej
vs
FC Famalicão-FC Porto
0 : 1
2025-11-09, 19:00
Estádio Municipal de Famalicão (Vila Nova de Famalicão)
(tak typowaliśmy)

Kolejny mecz

4. runda Pucharu Portugalii
vs
FC Porto-Sintrense
Typuj wynik meczu
2025-11-22, 21:15
Estádio do Dragão (Porto)

Liga portugalska

1FC Porto925
2Sporting CP922
3Benfica Lizbona921
4Gil Vicente FC919
5FC Famalicão916
6Moreirense FC915
7SC Braga913
8Rió Ave FC911
CD Santa Clara911
Nacional Madeira911
Vitoria Guimarães SC911
12FC Alverca910
13FC Arouca99
14Casa Pia AC98
15GD Estoril Praia97
Estrela Amadora97
17CD Tondela95
18AFS91

Buttony

Forum piłkarskie Benfica Lizbona AC Milan Liga portugalska SSC Napoli Sassuolo Serie A nufc.com.pl | Newcastle United LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United Pierwszy polski serwis o Gialloblu

Pozdrowienia


© 2009-2025 www.fc-porto.pl