Login :

Hasło :


FC Porto na Naszej Klasie FC Porto na Facebooku

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 115)

Mama Bernarda: “Jeszcze nic nie jest pewne”

Mama Bernarda: “Jeszcze nic nie jest pewne”

Mimo oferty Szachtara Donieck w wysokości 25 milionów euro i zaakceptowaniu jej przez prezydenta Alexandre Kalila, Bernard nadal pozostaje zawodnikiem Atletico Mineiro. Mama piłkarza twierdzi, że jego przyszłość wciąż pozostaje otwarta.

- Trenował dziś i nie ma w tym nic nowego. Jeszcze nic nie jest pewne co do jego przyszłości - powiedziała Nelia Alves w wypowiedzi dla Radia Renascença.

W środę Atletico Mineiro przegrało z Atletico Paranaense 1:2 w 10. kolejce ligi brazylijskiej. Jedyną bramkę dla zwycięzcy Copa Libertadores strzelił Bernard, który po chwili otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną za zdjęcie koszulki. Po meczu młody reprezentant Canarinhos został uhonorowany za rozegranie setnego meczu w barwach klubu. 20-latek przy tej zaszczytnej chwili uronił łzy, bowiem wiedział, że był to dla niego ostatni mecz w barwach brazylijskiej ekipy. 

Autor: domi, 2013-08-02 12:17:59

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Shoutbox:

Zdjęcie tygodnia


Poprzedni mecz

6. kolejka ligi portugalskiej
vs
Rió Ave FC-FC Porto
0 : 3
2025-09-19, 21:15
Estádio do Rio Ave FC (Vila do Conde)
(tak typowaliśmy)

Kolejny mecz

1. kolejka Ligi Europy
vs
Red Bull Salzburg-FC Porto
Typuj wynik meczu
2025-09-25, 21:00
Red Bull Arena Salzburg (Salzburg, Austria)

Liga portugalska

1FC Porto618
2Sporting CP512
Moreirense FC512
4Benfica Lizbona410
FC Famalicão510
Gil Vicente FC510
7SC Braga58
8Vitoria Guimarães SC57
9Casa Pia AC56
10GD Estoril Praia55
CD Santa Clara55
FC Arouca55
13FC Alverca54
Nacional Madeira54
15Estrela Amadora53
Rió Ave FC53
17AFS51
CD Tondela51

Buttony

Forum piłkarskie Benfica Lizbona AC Milan Liga portugalska SSC Napoli Sassuolo Serie A nufc.com.pl | Newcastle United LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United Pierwszy polski serwis o Gialloblu

Pozdrowienia


© 2009-2025 www.fc-porto.pl