Login :

Hasło :


FC Porto na Naszej Klasie FC Porto na Facebooku

Pierwsza polska strona o FC Porto (Online: 75)

Da Costa: "Nie będziemy ułatwiać transferów"

Da Costa: Pinto da Costa opowiedział mediom o kulisach odejścia Andre Villasa-Boasa i zatrudnieniu w jego miejsce Vitora Pereiry. Prezes stwierdził ponadto, że klub nie zamierza prowadzić żadnych negocjacji w sprawie ewentualnych transferów piłkarzy FC Porto.

- Trenerzy przychodzą i odchodzą. To jest część piłki nożnej. Mieliśmy gwarancję Vitora Pereiry, że gdyby zaszła potrzeba, będzie gotów objąć stanowisko szkoleniowca. Często bywam na treningach i oceniam sposób szkolenia. Od początku byłem pod wrażeniem pracy Pereiry. Pomyślałem, że warto z nim porozmawiać i lepiej go poznać, ponieważ przewidywałem, że będziemy potrzebowali kandydata na nowego trenera. Miesiąc temu nasz były szkoleniowiec pojechał do Londynu i domyślałem się, że wszystko zmierza w tym kierunku. Przedstawiłem wówczas Pereirze sytuację, jaka może niebawem nastąpić, a on zgodził się na ewentualne objęcie posady trenera. W miniony piątek powiedziałem mu, żeby już wkrótce był na to gotowy.

- Kluby, które chciałyby pozyskać naszych graczy, muszą wziąć pod uwagę zapisane w kontraktach klauzule. Nie będziemy z nikim negocjować i ułatwiać transferów. Jesteśmy jednak przygotowani na to, że firmy, które dysponują dużymi pieniędzmi, mogą taki zapis wypełnić. Podobnie było w przypadku Andre Villasa-Boasa. Nie prowadziliśmy rozmów z Chelsea. Nasze stanowisko pozostaje niezmienione. Jest podany numer konta i dopiero po wpłaceniu odpowiedniej sumy możemy rozwiązać umowę z zawodnikiem. Póki co nie ma obaw, bowiem żadna oferta kupna jeszcze nie wpłynęła.

Źródło: record.pt Autor: Futbolówka, 2011-06-21 23:24:29

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Shoutbox:

Zdjęcie tygodnia


Poprzedni mecz

6. kolejka ligi portugalskiej
vs
Rió Ave FC-FC Porto
0 : 3
2025-09-19, 21:15
Estádio do Rio Ave FC (Vila do Conde)
(tak typowaliśmy)

Kolejny mecz

1. kolejka Ligi Europy
vs
Red Bull Salzburg-FC Porto
Typuj wynik meczu
2025-09-25, 21:00
Red Bull Arena Salzburg (Salzburg, Austria)

Liga portugalska

1FC Porto618
2Sporting CP512
Moreirense FC512
4Benfica Lizbona410
FC Famalicão510
Gil Vicente FC510
7SC Braga58
8Vitoria Guimarães SC57
9Casa Pia AC56
10GD Estoril Praia55
CD Santa Clara55
FC Arouca55
13FC Alverca54
Nacional Madeira54
15Estrela Amadora53
Rió Ave FC53
17AFS51
CD Tondela51

Buttony

Forum piłkarskie Benfica Lizbona AC Milan Liga portugalska SSC Napoli Sassuolo Serie A nufc.com.pl | Newcastle United LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United Pierwszy polski serwis o Gialloblu

Pozdrowienia


© 2009-2025 www.fc-porto.pl