Odpoczynek

Moderator: Redakcja

Postprzez Berni » poniedziałek, 11 lipca 2011, 23:54

Wpadłem na taki pomysł żeby odpocząć od tych wszystkich plotek,spekulacji po prostu zapomnijmy o piłce nożnej. Pogadajmy o czymś innym np. hobby, inne sporty, jest lato na pewno robicie coś ciekawego. Ja interesuje się hokejem, futbolem amerykańskim i siatkówka. Lato jest trochę słabe jak na razie, ale nie chcę żeby było takie fatalne, wiec gramy z nasza paczka w siatkówkę plażową. Gdy tylko jest ciepło od razu zbieramy ekipę i gramy. Trochę pływam i teraz przygotowuje się do zawodów. Porozmawiajmy o czymś innym!!!
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez NightWarrior » wtorek, 12 lipca 2011, 16:43

Interesuję się piłką ręczną z prostego powodu-sam gram w drużynie :) Po za tym jest jeszcze nożna,siatkówka itd. Jeżeli chodzi o wakacje to plany proste-wyjechać najlepiej na południe Polski(mieszkam na północy) :) A byłbym zapomniał:jeszcze dla przyjemności uczę się języka Portugalskiego :) Ogólnie interesuję się wszystkim co Portugalskie :)
Ostatnio edytowano sobota, 30 lipca 2011, 16:03 przez NightWarrior, łącznie edytowano 1 raz
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo

Postprzez Futbolówka » sobota, 16 lipca 2011, 01:17

A ja uwielbiam Portugalię i niemal wszystko co portugalskie, z FC Porto na czele :) Obecnie moim ulubionym piłkarzem jest prawdopodobnie Falcao, kiedyś absolutnym numerem jeden był Baia. Lubię też piłkę ręczną i siatkówkę w wydaniu polskiej reprezentacji. Urlop mam już za sobą, spędziłam 10 uroczych dni w Chorwacji. Marzę o wakacjach w Portugalii, może za rok przy sprzyjających okolicznościach. I jeszcze chciałam dodać, że bardzo cieszę się, że mamy taką stronę i takie forum. Dzięki temu wiem, że nie jestem jedynym kibicem (kibicką) Smoków w Polsce, jak wydawało mi się 11 lat temu :D Pozdrawiam serdecznie!
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Fafelkowy » sobota, 16 lipca 2011, 09:34

A ja ogólnie interesuję się piłką nożną. A Porto darzę wielką sympatią od dawna. Zawsze podobał mi się portugalski futbol.
Tak poza piłką to lubię sobie pograć w FIFA 11, Football Managera, albo NFS jak najdzie ochota.
Lubię grać z kumplami w nogę w kosza i czasem w siatkę. I jestem zagorzałym fanem Linkin Park :D

Aha i czemu tu nie ma takich działów luźniejszych (bardziej odbiegających od tematu Porto).
I nie ma np. działu, gdzie się można o poszczególnych zawodnikach wypowiadać. Bo troszkę moim zdaniem chudo to forum wygląda...
Ostatnio edytowano sobota, 16 lipca 2011, 09:37 przez Fafelkowy, łącznie edytowano 1 raz
Fafelkowy
Kibic
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00

Postprzez Vasco » sobota, 16 lipca 2011, 10:27

Tak w sprawie działów:
- jesteś w dziale luźniejszym - Varia :)
- o naszych zawodnikach - dział o FC Porto, o cudzych - można tutaj, jak będzie więcej, to się utworzy nowy a wątki przeniesie.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Vasco » wtorek, 26 lipca 2011, 21:55

To i ja coś o sobie napiszę. Interesuję się piłką, ale mam niestety, także mnóstwo innych zainteresowań. Niestety, bo nie starcza na wszystko czasu i mam wrażenie, że wszystko "po łebkach" robię... No i ze wszystkim się spóźniam, co pewnie już zauważyliście...

Dużo czasu zajmują mi stare komputery (Atari!), ale to pewnie dla Was zupełna abstrakcja. Mojemu pierwszemu komputerowi strzeliło niedawno 20 lat. Ma ktoś starszy i używa? ;) Jeżdżę rocznie na 3 do 5 zlotów takich wariatów. Głównie w Polsce, ale także za granicę. Np. za parę dni jadę na takie party do Głuchołaz, a po tygodniu do Saksonii.

Lubię fantastykę (głównie SF). To, poza czasem na czytanie, także powoduje, że wyjeżdżam na konwenty. W tym roku już 2, za miesiąc Polcon i chyba wystarczy na 2011. Uściśnięcie dłoni przez np. Carda ([i]Ender[/i]) czy Martina ([i]Gra o tron[/i], [i]Piaseczniki[/i]), wspólne zdjęcia z kilkoma aktorami z [i]Gwiezdnych wojen[/i], nie wspominając o całej rzeszy polskich autorów, ma chyba swoją wartość :)

Interesuję się też historią. Głównie II wojną światową, ale nie pogardzę pozostałościami także innych czasów: fortyfikacjami, zamkami, pałacami, starymi kościołami. Na rekonstrukcje raczej nie jeżdżę - z braku czasu, ale kilka mniejszych + oblężenie Malborka udało mi się obejrzeć. Bycie tam, skąd Napoleon dowodził bitwą pod Austrelitz, także miło wspominam. :)

Lubię sobie czasem pograć w gry, ale bez jakiejś przesady. Mogą być szachy, Magia i Miecz, a z komputerowych seria UFO, Europa Universalis, jakieś samoloty.

O takich drobiazgach jak literatura XIX w. i jej ekranizacje - to nawet nie wspominam (Hugo, Austen) ;)

Wracając do piłki. Sporo meczów oglądam w tv - głównie polską ligę, czasem hiszpańską lub angielską. Na żywo obecnie wcale. Przed przeprowadzką praktycznie każdy mecz u siebie. Jeszcze po przeprowadzce potrafiłem jeździć ponad 150 km na mecz "u siebie" :) Obecnie mój klub już nie gra w ekstraklasie, posypał się strasznie, zwłaszcza organizacyjnie - więc jak w ogóle dożyję czasu, gdy wróci, to uznam to za cud :(

Uczestniczę za to "czynnie" w meczach, choć na bardzo lokalnym szczeblu. Biegam z gwizdkiem. Wydaje mi się, że mam jakąś tam wiedzę dzięki temu (w końcu zdaję egzaminy, jestem oceniany), dlatego pozwalam sobie czasem w komentarzach do newsów wyprostować Wasze pretensje do arbitrów, wytłumaczyć aktualne przepisy, interpretacje.

Oczywiście oglądam mecze Porto - jeśli tylko jest gdzie, a o to coraz trudniej. Najbliższy rok będzie chyba jeszcze gorszy, bo nie wiadomo czy jakakolwiek telewizja będzie transmitować ligę portugalską. Szkoda byłoby ograniczyć się tylko do LM.

Zawodowo pracuję na własne konto. Zresztą jaki pracodawca wytrzymałby tyle podań o urlop ;) Dołóżcie do tego żonę i dwóch synów w wieku wczesnoszkolnym. Rodzina też ma swoje wymagania, także czasowe. Myślę, że mam sporo szczęścia, że żona pozwala mi tracić czas na "bzdury", a w niektórych nawet uczestniczy. :)
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Berni » czwartek, 4 sierpnia 2011, 21:03

Żeby nie zakładać nowego wątku napisze to tutaj.
Nie samą piłką się żyje,czym jeszcze się interesujecie ??
Ja uwielbiam żużel UNIA LESZNO bardzo blisko mam na mecze tylko 24km do Leszna.
NHL Winnipeg Jets
Plywanie mmmmm boskie ;d
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez pawcyk27 » czwartek, 4 sierpnia 2011, 21:24

- Oprócz piłki nożnej, halowej i plażowej :P hmmm to uwielbiam pograć w ping-ponga i poskakać sobie do rzeki :) Lubię też strasznie imprezować z kolegami (najlepsze oczywiście ogniska i wypady nad jakieś jeziorko). A na komputerze to jedna, no może dwie gry : Pro Evolution Soccer (ale tylkowe 2 lub 4 graczy) i czasami bilard wp.pl.
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Postprzez NightWarrior » piątek, 5 sierpnia 2011, 19:10

Ja z racji tego że w poprzednim swoim poście opisałem się dość oględnie to teraz mam zamiar opisać swoje zainteresowania ciut dokładniej. Jestem kibicem piłki nożnej i ręcznej,z książek lubuję się głownie w nurcie fantastycznym bądź literaturze horroru.Jeżeli chodzi o muzykę to jestem ogromnym fanem zespołu System of a Down. Interesuję się też Portugalią i tegoż języka(z nawet niezłym skutkiem)się uczę. :) Jak wiadomo uwielbiam też FC Porto.Po za nimi kibicuję też naszej kadrze Nielotów oraz właśnie Portugalii :)
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron