Strona www.fc-porto.pl

Moderator: Redakcja

Postprzez Berni » piątek, 20 sierpnia 2010, 22:48

To jak z tą nową odsłoną??
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Vasco » sobota, 21 sierpnia 2010, 19:50

Szukamy dobrego grafika - znasz takiego?
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Berni » sobota, 21 sierpnia 2010, 20:29

Ja nie, ale popytam.
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez domi » czwartek, 2 września 2010, 18:48

Można by dodać flash news takie coś jakie jest na http://www.sslazio.pl/
Zdjęcie tygodnia i wyszukiwarka powinny być wyżej. Newsy powinny znajdować się po lewej stronie, a buttony można umieścić na prawej stronie. Trzeba wyeksponować konto fc-porto.pl na Faceboku i typera.
Ostatnio edytowano czwartek, 2 września 2010, 18:51 przez domi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Postprzez Lavon » wtorek, 14 września 2010, 17:32

Tak czytałam ten temat i pewnego wieczoru mi się nudziło i zrobiłam coś takiego: http://a.imageshack.us/img820/7936/bannervc.jpg

Co myślicie o nim? Może się nada, fajnie jakby na forum było coś innego :)
Lavon
Portista
 
Posty: 104
Dołączył(a): sobota, 4 września 2010, 12:03
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 14 września 2010, 19:43

Jasne, świetny pomysł na zmianę stylu forum. Proponował bym jeszcze aby na forum postawić jakiś dodatkowy dział Hyde Park !! Aby forum żyło... Bo jakieś oznaki życia pojawiają się gdy nadchodzi mecz !! A tu chodzi o to żeby ludzie rozmawiali ze sobą, poruszali ciekawe tematy co ich pasjonuje itp ! ... Bo to forum musi żyć, jeżeli chcemy aby nasz Fanklub miał sens trzeba zmienić styl forum i nie tylko wizualny ale jak i mentalny !!
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Bruno Alves » środa, 15 września 2010, 14:45

Popieram !!
Bruno Alves
Junior
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:52
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez Vasco » środa, 15 września 2010, 17:30

Nowy projekt graficzny jest już dogadany - załatwiam sprawy przekazania praw autorskich (umowa).

Wolałbym nie zmieniać topu na forum na inny niż na głównej, bo nie jest wtedy zachowana ciągłość. Czyli klikamy na forum i się zastanawiamy, czy nadal jesteśmy na tej samej stronie co poprzednio, bo góra wygląda inaczej... Ten jest na razie taki przyszywany. Po zmianie grafy będzie dostosowany do głównej.

Co do Hyde-Parku... Myślałem, że ChatBox na górze jest miejscem na różne pogaduszki. Zresztą chcę, aby ostatnie wpisy były widoczne także na głównej stronie (najlepiej z możliwością wpisywania się). Nie wiem - konieczne jest nowe podforum?
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Bruno Alves » czwartek, 16 września 2010, 14:22

:)
Bruno Alves
Junior
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:52
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez Numizmatyk » czwartek, 16 września 2010, 15:40

To na pewno będzie pozytywne wrażenie, bo jak już pisałem to ma żyć to forum ! ;]

Może zdało by się napisanie jakiegoś regulaminu ?
Ostatnio edytowano czwartek, 16 września 2010, 15:41 przez Numizmatyk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Numizmatyk » poniedziałek, 20 września 2010, 17:20

Sorry że dubluję posty, ale widzicie że na forum nic się nie dzieje, nuda pustka ... Po co to marnować ?
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Vasco » wtorek, 21 września 2010, 20:03

Ja nie do końca rozumiem - co by miało być w tym hyde parku? Od samego dodania działa dyskusji nie przybędzie. Czy te działy, które są nie wystarczą? Ograniczają jakoś? Bo chciałbym zauważyć, że na razie w większości jest po jednym wątku...

Czy jest potrzeba regulaminu? Ja się pisania zdań z wielkiej litery doprosić nieraz nie mogę. O przecinkach nie wspominam! ;) Jakby się jakieś dymy zaczęły robić, to będę interweniował. Tak jak podczas meczu z Arsenalem w nowinkach ;)
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Vasco » środa, 29 września 2010, 19:31

Chciałem tylko oficjalnie poinformować, że projekt graficzny dotarł do mnie dzisiaj. Nie mówię, że nowa strona powstanie w tydzień czy dwa, ale wiadomo, że duży krok za nami.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Numizmatyk » środa, 29 września 2010, 20:05

Tak i liczę na powstanie nowych działów ;d No bo ten shoutbox to nieporozumienie ;d Jakiś dział zainteresowania, dział związany z innym sportem niż piłka nożna, itp. jak prawdziwe forum dyskusyjne!! :) Vasco czemu nie jesteś przekonany do nowych działów... Jak na razie to masz mało do roboty na forum. Bez obrazy, bo rozumiem, że każdy ma swoje życie.
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Vasco » czwartek, 30 września 2010, 00:26

A jak mam być przekonany, jak parę wpisów wyżej zapytałem i nie otrzymałem odpowiedzi? Tu nie chodzi o ilość roboty, tylko o jej sens. Ale niech będzie - jest nowy dział, korzystajcie.

Co jest nie tak z shoutboxem? Coś poza tym, że jest tylko na forum?

PS. Byś się zdziwił na ile rzeczy się zgodziłem mimo tego, że uważałem, że to nie najlepszy pomysł...
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.fc-porto.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron