Copa America: Kolumbia - Boliwia

Moderator: Redakcja

Postprzez pawcyk27 » niedziela, 10 lipca 2011, 23:08

Ostatni mecz w grupie i pewne zwycięstwo Kolumbii, która rozegrała swój najlepszy mecz na tych mistrzostwach. Super gra Radamela Falcao, który zdobył dwie bramki z trzech bardzo dobrych sytuacji do zdobycia gola. Pierwsza bramka to sam na sam z bramkarzem i ładny strzał w długi róg, a druga to pewne wykorzystanie jedenastki. Guarin występ jak zwykle poprawny, tym razem bez asysty. Zdjęty w 50 minucie spotkania (trener oszczędza swojego najlepszego rozgrywającego na ćwierćfinał). Teraz czekamy na rywala z którym przyjdzie się zmierzyć w ćwierćfinale dwóm gwiazdorom z Estadio Dragao, być może będzie to nawet Brazylia! Stałoby się bowiem tak, gdyby ta zajęła trzecie miejsce w swojej grupie, a istnieją na to szanse.
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Postprzez NightWarrior » poniedziałek, 11 lipca 2011, 19:49

Według mnie mecz perfekcyjny i jako jedyny na tym Copa America dostarczył mi większych emocji. Tak, CA zawodzi i to bardzo w tym sezonie: mało bramek, kiepska gra faworytów turnieju itd. Życzę jednak powodzenia Kolumbii i mam nadzieję na końcowe zwycięstwo :)
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron