z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Moderator: Redakcja

z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 22:25

Witam wszystkich ,mam na imię Sławek , przed kilkoma minutami pozwoliłem sobie zalogować się na forum. W zasadzie nie jestem superfanem fcporto sprowadza mnie tu wiedza jaką mogą posiadać tu zgromadzeni zwolennicy i jak się domyślam fanatycy klubu FC Porto. nie miałem możliwości wysłać samych zdjęć do właściciela serwisu dlatego musiałem sie zalogować ,żeby to uczynić .

temat jest następujący , dostałem w prezencie koszulkę zawodnika Porto Costy ( oczwiście nie od samego Costy ale pośrednio od jego polskiego kolegi Józefa ) i w związku z tym ,że jak wspominałem nie jestem fanatykiem a z własnej ciekawości chciałbym wiedzieć dlaczego jest na niej numer 23 skoro z tego co mi wiadomo Costa grał z numerem 2 ?
koszulka jest "meczowa" i w 100% oryginalna ,więc o jakimś przypadku nie ma mowy . Może temat jest tak "wąski" z tym numerem ,że uda się komuś zidentyfikowac w jakim meczu zagrał w tej koszulce .
Proszę wybaczyć jeszcze raz ,że mój temat nie jest może szałowy i na topie ale szperałem dośc dużo w internecie i w zasadzie prócz tego ,że to przełom roku 1997-1998 ( ponieważ wtedy grali w koszulkach kappa ), nic nie znalazłem .słaba dokumentacja zdjęciowa w internecie jeżeli chodzi o ten dosłownie model strojów jakie używali zawodnicy.
jak ktoś ma wiedzę będę wdzięczny za trop . pozdrawiam .
Załączniki
P1270725_m.jpg
P1270724_m.jpg
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez Michał » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 23:54

Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc... Nie mój okres czasu... Costa kojarzy mi się tylko z naszym prezesem i Argentynczykiem Tino.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez Portista FCP » wtorek, 22 stycznia 2013, 01:04

Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez umbro122 » wtorek, 22 stycznia 2013, 14:15

Tak, to koszulka João Carlos Rodrigues da Costa
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » wtorek, 22 stycznia 2013, 18:41

faktycznie mój trop ,że to jorge był niewłaściwy , to musi być tego jegomościa ,miał cztery występy w porto w lidze mistrzów.
dobrze ,że trop zaprowadził mnie pod właściwy adres czyli na tą stronę a może jest cień nadziei ,że ktoś posiada link do strony ze zdjęciem któregoś z tych 4 meczów w których wystąpił , grupowe bądz z jego udziałem obojętnie .
dziękuję z góry .
Ostatnio edytowano środa, 23 stycznia 2013, 00:42 przez rolnik, łącznie edytowano 1 raz
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58


Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » środa, 23 stycznia 2013, 00:37

dziękuję , szczególnie to drugie foto ponieważ ma ten model koszuli kappy .
przeglądam urywki spotkań porto na you tubie 97/98 , znalazłem go "w akcji" bardziej tylko na wizji, w meczu champions league z olympiacos-em mieli wtedy na koszulkach z boku piłkę symbol CL ogólnie inny ale model kappa.
jest w 1.25"

http://www.youtube.com/watch?v=zujwW0R8CjQ

nigdzie nie mogę wydobyć listy meczów jakie zagrał w lidze z porto na przełomie 97-98 nie wiem dlaczego wyświetla tylko ,że grał w lidze mistrzów 4 spotkania ,nic poza tym żadnej wzmianki o meczach ligowych gdzie mógł grać .myślę ,że jakbym dysponował listą jest szansa ustalić dosłownie z jakiego meczu może być ta koszula .
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez Portista FCP » środa, 23 stycznia 2013, 00:57

W sezonie 97/98 zagrał w 3 meczach Ligi Mistrzów:

- Rosenborg 40 minut
- Olimpiacos 45 m.
- Rosenborg 33 m.

W lidze portugalskiej także zagrał w 3 spotkaniach:

- Rio Ave pełny mecz
- Farense cały mecz
- Chaves 27 minut
Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » środa, 23 stycznia 2013, 10:09

witam , o tych z ligi mistrzów faktycznie jest materiał ale te trzy pozostałe to dla mnie nowiny , a może jakieś daty tych spotkań ( trzech ligowych ) .dziękuję .
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez Portista FCP » środa, 23 stycznia 2013, 12:38

8 kolejka: Rio Ave 1997-10-31 (na wyjeździe)
11 kolejka: Farense 1997-12-01 (u siebie)
12 kolejka: Chaves 1997-12-05 (na wyjeździe)
Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » środa, 23 stycznia 2013, 12:56

bardzo dziękuję za cenne info , postaram się coś wyszukać jeżeli chodzi o foto lub video dosłownie z tych spotkań .kariera Joao w porto ( zresztą nie tylko ) jest tak symboliczna i spotkań z jego udziałem było tak niewiele może się okazać ,że w tym konkretnym modelu koszuli występował tylko i wyłącznie w jednym spotkaniu . pozdrawiam
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » niedziela, 27 stycznia 2013, 01:19

nic kompletnie nic w temacie foto lub video z wymienionych spotkań , klęska na całej linii .
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez pawcyk27 » niedziela, 27 stycznia 2013, 12:42

Ciężko znaleźć zdjęcia, a co dopiero video z tak archiwalnych spotkań. Chociaż dowiedziałeś się kogo jest tak naprawdę ta koszulka :)
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: z jakiego meczu koszulka Jorge Costa ?

Postprzez rolnik » niedziela, 27 stycznia 2013, 18:14

tak oczywiście bez wątpienia to koszula João Carlos Rodrigues da Costa pomógł kolega w poście powyżej , numer 23 dostał raczej jako pierwszy wolny , z 2-ką grał już jeden Costa ale Jorge ,miał umiejętności staż i stałe miejsce w składzie , Joao był raczej gościem z drużynie porto.
rolnik
Kibic
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:58


Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron