Liga Mistrzów - 3 kolejki

Moderator: Redakcja

Liga Mistrzów - 3 kolejki

Postprzez umbro122 » czwartek, 25 października 2012, 20:42

Jakie są wasze przemyślenia po trzech kolejkach?

Moim zdaniem Smoki grają dobrze i myślę, że awans mamy już pewny, jednak martwi mnie to, że nie mamy wartościowych zmienników. Jest niby Atsu, ale to jeszcze chyba te jest poziom międzynarodowy. Defour jest w stanie zmienić jakiegoś z pomocników. No i jeszcze Miguel Lopes, który z powodzeniem może zastąpić Danilo, ale to wszystko.. Nikt więcej nie wniesie nic. Mecz z Dynamem dobitnie pokazał, że każdy mecz z LM jest bardzo ciężki i trzeba być skoncentrowanym w każdej chwili. Tak jak to ktoś na portalu napisał: "Helton wszystkiego nie będzie bronił" . Święte słowa! Musimy poprawić grę środkowych obrońców, żeby nie dawali dochodzić do strzałów! Przy główce Guseva to nie dopuszczalne! Żeby zawodnik oddawał strzał z trzeciego metra. Druga bramka to też, nasza obrona się pomyliła. Chwilę wcześniej przecież też Ideye miał szanse.

Co do innych grup to ciekawie się układają. Prowadzenie Szachtara, Borussii, Schalke, Malagi, Valencii, które w swoich grupach nie były faworytami pokazują, że mecze są wyrównane i to mnie cieszy! No i bramka Roberta przeciwko Realowi. Na to czekałem! :) A jeszcze mam pytanie. Oglądał ktoś początek spotkania Zenitu z Anderlechtem? Wasyl podał rękę Witselowi?

Co myślicie o tegocznej LM?
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów - 3 kolejki

Postprzez domi » piątek, 26 października 2012, 21:30

Co do awansu pozostałbym sceptyczny. Liga Mistrzów to takie rozgrywki, gdzie nigdy nic nie wiadomo. Czasem do wyjścia z grupy wystarczy 10 punktów, a czasami więcej. Uważam, że nasi piłkarze powinny w każdym kolejnym meczu walczyć o zwycięstwo. Po pierwsze po to, aby zapewnić sobie jak najszybciej awans. Po drugie, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy (jak wiadomo za zwycięstwo UEFA płaci więcej aniżeli za remis czy porażkę). A po trzecie dla prestiżu. Niech rywala wiedzą, w jakiej dyspozycji jest nasza drużyna, że nie boimy się gigantów typu PSG.

Dlatego na koniec wypada powiedzieć: Do boju Smoki do boju!

P.S. Tak, Marcin Wasilewski w trakcie przywitania obu zespołów podał rękę Axelowi Witselowi.
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Re: Liga Mistrzów - 3 kolejki

Postprzez Michał » sobota, 27 października 2012, 18:01

Jeśli wygramy najbliższy mecz z Dynamem Kijów awans mamy pewny, ale i tak myślę, że na ten moment jest już tylko formalnością.
Co do tegorocznej Ligi Mistrzów to muszę powiedzieć, że Porto mi imponuje przede wszystkim konsekwencją. Gra przede wszystkim dużo pewniej i agresywniej niż rok temu. Stara się utrzymywać piłkę i szukać ciekawych rozwiązań. Co do innych drużyn myślę, że Liga Mistrzów od kiedy pamiętam zawsze zaskakiwała i w każdej edycji był jakiś Czarny Koń. mam nadzieję, że wyjdziemy z grupy z pierwszego miejsca co da nam rozstawienie w losowaniu. Tyle, że patrząc na drużyny, które są na pierwszych i które są na drugich pozycjach w swoich grupach, to nazwy bardziej imponujące mają wiceliderzy.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Liga Mistrzów - 3 kolejki

Postprzez Numizmatyk » czwartek, 1 listopada 2012, 11:58

Mi się marzy pogrom PSG na ich stadionie :) Będzie ciekawy mecz, ciekawe co pokaże Jackson ! :)
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: Liga Mistrzów - 3 kolejki

Postprzez Geibb » czwartek, 6 grudnia 2012, 18:13

No i jesteśmy w fazie pucharowej
Geibb
Kibic
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2012, 14:04

Re: Liga Mistrzów - 3 kolejki

Postprzez Michał » wtorek, 11 grudnia 2012, 15:56

Jedyni z Portugalii... jednej strony trochę szkoda, ale z drugiej widać czarno na białym kto jest hegemonem w Portugalii. Nie oszukujmy się, Benfica i Braga miały takie sama szanse na awans co my... teraz liczę na dobre (czyt. Schalke/Malaga) losowanie... jeśli to wygramy to zaczną się ćwierćfinały a na tym szczeblu to już nigdy nie wiadomo... trochę szczęścia i kto wie jak daleko zajdziemy. Moim zdaniem sama faza pucharowa jest sukcesem, ale a ćwierćfinał jest jak najbardziej w naszym zasięgu... no chyba, że trafimy na Barce, chociaż z drugiej strony z każdym jesteśmy w stanie wygrać.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy


Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron