Nowe forum?

Moderator: Redakcja

Postprzez Vasco » wtorek, 17 stycznia 2012, 14:36

Słuchajcie, a może po prostu zlecić komuś za $ zrobienie stylu, aby wyglądał jak główna? Projekt mamy, więc pocięcie nie powinno być szczególnie drogie.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 17 stycznia 2012, 14:58

Wątpię by ktoś zrobił styl na php przemo, raczej chodzi mi czy opłaca się płacić za styl do niego ... ? Lepiej w przyszłości jak to się rozwinie, przerzucić się na płatny vBulletin, Nie jest drogi w utrzymaniu, a solidny... Tak przynajmniej mi polecały mi osoby ;)
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Vasco » wtorek, 17 stycznia 2012, 15:11

Ale zaraz. Było PunBB. Chciałeś, żeby zmienić na Przemo (zrobiłem), potem na PHPBB3, a teraz o vBiulletinie mówisz? Przecież nie będziemy co pół roku skryptu zmieniać...

Numizmatyk napisał(a):płatny vBulletin, Nie jest drogi w utrzymaniu


https://www.vbulletin.com/order/
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 17 stycznia 2012, 16:52

No wiem, :) Nie chodzi mi o kolejną zmianę, ale po co dopłacać do darmowego stylu... to wyrzucenie pieniędzy w błoto :neutral: Nie wiem, ale chciałem w tym lub w przyszłym roku ruszyć ze stowarzyszeniem, i trochę odciążyć Twój wkład w serwis ;) I cały czas trułem o phpbb3 a nie przemo ;) Bo dla mnie to był przeżytek...
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: Nowe forum?

Postprzez umbro122 » środa, 29 lutego 2012, 21:40

Mam pytanie, czy dałoby radę zrobić takie coś "Liczba nieprzeczytanych postów" czy coś w tym stylu tak jak to kiedyś było?
W tym czarnym miejscu na obrazku : http://imageshack.us/photo/my-images/4/77672595.png/
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowe forum?

Postprzez Numizmatyk » środa, 29 lutego 2012, 21:46

po lewej stronie od tego czarnego pola masz nieprzeczytane posty liczby się niestety nie da ;)
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: Nowe forum?

Postprzez pawcyk27 » piątek, 2 marca 2012, 19:03

Jeszcze nie wypowiadałem się na temat wyglądu nowego forum więc coś skrobne :P Dla mnie kolorystycznie (jedyne co mi się nie podoba to ten r=ciemny róż przy najeżdżaniu myszką na napis) i wizualnie jest super , a to chyba najważniejsze przy pierwszym wejściu :D Bardzo fajne herby Porto przy działach i ogólnie tak schludnie :P Aha, już kiedyś miałem się spytać o to kto dodaje tych nowych fikcyjnych użytkowników ? :P Po o to ?
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Nowe forum?

Postprzez Vasco » piątek, 2 marca 2012, 19:52

Jakich fikcyjnych użytkowników? Nie rozumiem kompletnie.

Ja oczywiście wolałbym, aby forum wyglądało jak główna, ale to już ostatnie marudzenie na ten temat ;)

Brakuje mi na liście nowych postów przycisku kierującego do pierwszego nieczytanego postu. Teraz trzeba wejść w temat i dopiero wtedy można to kliknąć. Czyli 2x więcej machania mychą :( To tak tytułem ogólnej opinii, bo oczywiście już to z Numim omówiłem.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Nowe forum?

Postprzez pawcyk27 » piątek, 2 marca 2012, 19:57

No naprzykład ostatni nowy użytkownik : assurbanipal :P Skąd oni się biorą ? Niby jest nas tu 661 to dlaczego nic nie piszą nowi ? Wątpie by ktoś 90 % osób tworzyło sobie konto na tym forum by czytać sobie nasze posty... :D
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Nowe forum?

Postprzez Vasco » piątek, 2 marca 2012, 20:35

Akurat assurbanipal to założyciel naszej strony ;)

A jest jako najnowszy z prozaicznego powodu... Był pierwszym użytkownikiem, a skrypt forum przy konwersji użył jego ID w innym celu... i dopisał go na końcu.

Te kilkaset osób to wpisy botów. Część usunąłem, ale nieraz trudno się zorientować kto jest automatem a kto nie. A nie chce wyrzucać "na oko".
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Nowe forum?

Postprzez pawcyk27 » piątek, 2 marca 2012, 21:04

Ooo to się złożyło ciekawie :P hehe, o te boty w takim razie mi chodziło ;)
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Nowe forum?

Postprzez marcelo » piątek, 2 marca 2012, 22:15

A ja muszę powiedzieć, że nowe forum mi się podoba. Oczywiście nie obrażając starego wyglądu. Osobą, które stworzyły ten nowy wygląd należą się brawa :)
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym"
Avatar użytkownika
marcelo
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): czwartek, 29 kwietnia 2010, 09:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe forum?

Postprzez Numizmatyk » piątek, 2 marca 2012, 22:19

Przecież rejestrowanie botów można chyba zablokować :) w PA, Google i bing to najczęstsze boty które tu spotkałem :)
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: Nowe forum?

Postprzez Vasco » sobota, 3 marca 2012, 02:16

Gdyby to było takie proste. Jak rozpoznasz, że to automat, jak one są dość sprytne? Niby są antyspamy, ale żaden idealny.

A te boty, które wymieniłeś, to tak naprawdę crawlery - one chodzą i indeksują forum dla wyszukiwarek - nie rejestrują się, są niegroźne (poza zjadaniem jakiegośtam transferu - ale cóż...).
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Nowe forum?

Postprzez Michał » niedziela, 4 marca 2012, 22:16

marcelo napisał(a):Osobą, które stworzyły ten nowy wygląd należą się brawa :)


Zdecydowanie. Moim zdaniem nowy wystrój ciekawiej prezentuje się od dawnego i popieram Marcela.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Poprzednia strona

Powrót do www.fc-porto.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron