Transfery

Moderator: Redakcja

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » wtorek, 14 lutego 2012, 20:44

pawcyk27 napisał(a):Choć na razie 2 mecze, 2 gole więc zamyka usta wszystkim swoim krytykom :P

No jak na razie jest w gazie i można liczyć na to, że wróci do formy. Może nie do takiej, jak w Salzburgu, ale kilka ważnych goli dla nas jeszcze strzeli.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » wtorek, 14 lutego 2012, 22:32

Oglądałem dzisiaj kawałek meczu Besiktasu z Bragą i tak starałem skupić swoje oko na Quaresmie. Grał dzisiaj jako środkowy napastnik. Jest on jednak skrzydłowym i jeśli chodzi o szpicę to podczas tego czasu nic specjalnego nie pokazał. Za to dużo cofał się do linii pomocy po piłkę, ciekawie podawał (zrobił fajną, efektowną sztuczkę podając i prawie mu się udała). Dużo mówiło się w styczniu o jego powrocie na Estadio Dragao. Poza tym nie dawno do naszego klubu powrócił Lucho. I tak sobie pomyślałem: MARZĄ WAM SIĘ JAKIEŚ WIELKIE POWROTY?! JEŚLI TAK, TO JAKIE?
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez umbro122 » wtorek, 14 lutego 2012, 22:46

Moim marzeniem jest powrót właśnie Quaresmy, Lisandro Lopeza i Falcao :) Powrót Falcao jest w 99% niemożliwy, ale co do pozostałej dwójki, kto wie :) .
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez pawcyk27 » wtorek, 14 lutego 2012, 22:51

Także oglądałem to spotkanie do 65 min ( wtedy to Rychu opuścił boisko). Przez ten czas nasz były zawodnik nie pokazał zbyt wiele, no może poza efektownym krzyżakiem i paroma fajnymi zwodami. Ale wynikało to z tego jak już napisał przedmówca, że nie grał na swojej nominalnej pozycji. Ustawienie go na szpicy z tego co mi się wydaje było takim ruchem pierwszym w sezonie. Bardzo dziwna decyzja trenera ale cóż... Quaresma ostatnio leczył kontuzje chyba z 2 miesiące i od razu w pierwszym meczu po powrocie dostał czerwoną kartkę za brutalny faul. To wykluczyło go na ostatnie 2 spotkania min. z Fenerbahce czego kibice nie mogą mu wybaczyć. Są plotki dotyczące odejścia Quaresmy po sezonie, więc musimy czekać :D
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » wtorek, 14 lutego 2012, 23:17

Lisandro Lopez I Falcao to jak na razie powroty prawie całkowicie niemożliwe, czyi, jak to dobrze ujął umbro na 99%. Ja bym do tej dwójki dołożył Raula Meirelesa. A z takich powrotów bardziej możliwych. Może Bruno Alves,a może ... Przemysław Kazimierzczak. Fajnie byłoby mieć Polaka w składzie, nawet jakby cały czas miał siedzieć na ławce, czy trybunach. A plotka z transferem Pawłowskiego niestety upadła. Szkoda, bo moim zdaniem to bardzo dobrze zapowiadający się bramkarz, który niedługo wskoczyć na stałe do reprezentacji. Wydaje mi się, że za szybko zmienił otoczenie. Po jednej dobrej rundzie przeszedł do silnego klubu, gdzie maksymalnie będzie siedział na ławce (fenomenalny Samir Handanovic). Widać włoskie kluby biorą przykład z Fiorentiny, która zrobiła świetny interes na Arturze Borucu. Trochę szkoda, że nie gra już w reprezentacji, bo w moim przekonaniu jest w ścisłej czołówce bramkarzy w Serie.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez umbro122 » wtorek, 14 lutego 2012, 23:25

Transfer Meirelesa też raczej nie możliwy, bo dobrze się spisuję w Chesea. Co do Polaków w Porto to raczej cienko to widzę, bo np. Kazimierczak do Porto trafił dzięki dobrej grze w Boaviście, Kieszek w Bradze, a więc dzięki dobrym występom w Lidze Portugalskiej. Trzeba czekać aż jakiś portugalski klub ściągnie polaka, a on musi się dobrze zaprezentować i wtedy na pewno zainteresuje on Porto :)
Moim zdaniem Pawłowski źle wybrał, że poszedł do Udinese, bo Handanović raczej przez dłuższy czas będzie pierwszym bramkarzem. Chociaż może też zostać wypozyczony do Granady, ale w hiszpańskim klubie broni Roberto lub Julio Cesar. A w Porto za 2,3 sezony mógłby stać się pierwszym bramkarzem, bo Helton ma już 34 lata. Chociaż nadal jest bardzo dobrym bramkarzem i z drugiej strony może bronić tak długo i tak dobrze, tak jak np. Friedel czy Van der Sar.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » wtorek, 14 lutego 2012, 23:33

umbro122 napisał(a):Transfer Meirelesa też raczej nie możliwy, bo dobrze się spisuję w Chesea

Dlatego właśnie napisałem, że dodałbym go do tej dwójki. Racja, Kazimierczak i Kieszek sprawdzili się w Portugalii i tym sposobem trafili do FC Porto. Ale słyszałeś może, żeby jakiś portugalski klub interesował się polskim piłkarzem. Teraz średnie kluby ligi portugalskiej biorą przykład z Porto i Benfy i szukają utalentowanych piłkarzy w Ameryce Płd. Coraz mniej Europejczyków można zobaczyć w składach portugalskich drużyn.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez umbro122 » czwartek, 16 lutego 2012, 17:58

Według doniesień portugalskich mediów, Nicolas Gaitan zawarł dżentelmeńską umowę z Manchesterem United i w letnim okienku transferowym przeniesie się na Old Trafford.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » czwartek, 16 lutego 2012, 21:37

umbro122 napisał(a):Nicolas Gaitan zawarł dżentelmeńską umowę z Manchesterem United i w letnim okienku transferowym przeniesie się na Old Trafford.


Lepiej dla nas. :D
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez umbro122 » niedziela, 19 lutego 2012, 19:55

umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez pawcyk27 » niedziela, 19 lutego 2012, 20:12

Leonardo Damiano ujawnił, że miał propozycję z Tottenhamu Londyn który proponował aż 25 mln. funtów. Damiano się nie skusił stwierdzając, że jego marzeniem jest gra dla PSG... :? Może by tak Rudniewa na wypożyczenie wziąść na następny sezon jakby tak w sezonie trafił 25 razy :)
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez umbro122 » niedziela, 26 lutego 2012, 17:56

umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » poniedziałek, 27 lutego 2012, 16:01

Pierwszy raz słyszę o zainteresowaniu Jamesem Man U, więc jak na razie jestem spokojny. Jednak moim zdaniem mógłby się zmarnować w Man U. Myślę, że częściej SAF korzystałby z Younga i Naniego, bo są (jak na razie :!: ) nieco lepsi . Jeśli jednak już ma odchodzić to myślę, że 35 mln jest ceną idealną. Więcej za niego bym niechciał, bo i tak pewnie nikt by nie zapłacił (wyłączając Man City, PSG i Anżi :) ). Myślę, że powinien odejść do drużyny gdzie konkurencja na skrzydłach jest mniejsza. Dziwi mnie trochę to, że gra w pierwszym składzie FC Porto coraz rzadziej, a chyba naturalnie powinien coraz częściej. moim zdaniem jest minimalnie lepszy od Vareli, choć nie wiem jak ostatnio z formą o Vareli, bo na shoutboxie ktoś pisał, że szkoda, że Portugalczyk tak szybko opuścił boisko, a ja meczu niestety nie oglądałem.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez umbro122 » piątek, 9 marca 2012, 21:43

Wracając do Jamesa. Ostatnio przeczytałem na transfery.info wiadomość o nim.

- Na razie wciąż myślę o Porto, oraz o wygraniu tytułu w lidze. Czuję się tutaj bardzo szczęśliwy, ale jeśli pojawiłaby się możliwość transferu do Manchesteru United, to nie ukrywam, że zawsze chciałem grać w takim zespole. Wiem, że mogę dać z siebie jeszcze dużo więcej. Pracuję ciężko w Porto, chcę być jeszcze lepszy - powiedział Rodriguez.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery i przypuszczenia co do nowego sezonu

Postprzez Michał » sobota, 10 marca 2012, 20:07

umbro122 napisał(a):Wracając do Jamesa. Ostatnio przeczytałem na transfery.info wiadomość o nim.

- Na razie wciąż myślę o Porto, oraz o wygraniu tytułu w lidze. Czuję się tutaj bardzo szczęśliwy, ale jeśli pojawiłaby się możliwość transferu do Manchesteru United, to nie ukrywam, że zawsze chciałem grać w takim zespole. Wiem, że mogę dać z siebie jeszcze dużo więcej. Pracuję ciężko w Porto, chcę być jeszcze lepszy - powiedział Rodriguez.


Moim zdaniem za wcześnie dla niego na taki klub jak Manchester United. Będzie siedział na ławce i tylko zatrzyma się w jego progres. Mam nadzieję, że jednak zostanie, bo w moim przekonaniu to bezsensowne, kiedy skrzydłowy odchodzi do klubu, gdzie konkurencja na flankach jest chyba największa (wśród europejskiej czołówki).
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liga portugalska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron