Smycze & Grafika strony

Moderator: Redakcja

Postprzez Numizmatyk » poniedziałek, 29 listopada 2010, 00:13

Witam, nie chciałem zakładać 2 tematów, więc w tym jednym umieszczę swoje 2 propozycje, prośby do grafików ... lub jakiś bardziej ogarniętych ludzi, którzy mają jakąś wizję, lub są specjalnie uzdolnione ;)

Na początku listopada mówiono, że na dniach wejdzie nowy projekt graficzny strony ?? Czemu nie wszedł ... nie ma nikt czasu ? ;) Nie, żebym miał pretensje, ale pytam tak po prostu z ciekawości ;)

Ostatecznie mam pytanie, czy ktoś z Was kiedyś myślał o jakiś gadżetach ?? Typu smycz. Albo czy ktoś by potrafił zrobić taki projekt graficzny smyczy i się po interesować, bo choćbym nawet chciał kupić na stronie FC Porto, to tam nic takiego nie ma ... niestety ;)

Czekam na wypowiedzi dotyczące tych 2 wątków ;) ...

Pozdrawiam [b]Numi[/b] !
Ostatnio edytowano poniedziałek, 29 listopada 2010, 08:24 przez Numizmatyk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez domi » poniedziałek, 29 listopada 2010, 20:15

Co do grafiki strony z tego co Vasco mi mówił grafika jest gotowa ale musi jeszcze napisać CMS od podstaw. Myślę, że koło stycznia można się spodziewać nowej szaty graficznej.
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 30 listopada 2010, 15:44

Nikt więcej ?
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Bruno Alves » wtorek, 30 listopada 2010, 17:28

Co do gadżetów mam projekt koszulki ---> http://img696.imageshack.us/img696/8568/koszulka3copy.jpg

Jest wiele stron na, których można złożyć zamówienie i zrobić sobie taką koszulkę ^ ^ tylko taniej by wyszło gdybyśmy zamówili grupowo więc potrzeba chętnych ;)
Bruno Alves
Junior
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:52
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez Vasco » wtorek, 30 listopada 2010, 19:17

Ja nie pamiętam, abym kiedykolwiek pisał, że nowy design wejdzie "na dniach"... Grafika jest oczywiście kupiona (choć trochę czasu zajęło też przekazanie praw autorskich), jeśli ktoś jeszcze nie widział, to wygląda tak: www.fc-porto.pl/projekt.png - nie będzie buttonów po lewej stronie i na 90% po prawej będą dwa panele a nie jeden jak na projekcie (aby newsy nie były tak szerokie).

Rzeczywiście się opóźnia realizacja, ale kto programuje wie ile jest z tym roboty. Kto nie, to mu powiem, że aktualny kod ma ponad 230 tys. znaków... Trochę liczę na Święta, że uda się przyspieszyć.

Dodam jeszcze, że ostatnio dysponuję tak małą ilością czasu, że na stronę zaglądam raz na parę dni, a nowe materiały (podsyłane głównie przez Domiego i Bruna) dokładam jeszcze rzadziej (przepraszam chłopaki!)...

Projekt Bruna jest świetny moim zdaniem! Sam myślałem o zrobieniu czapek z daszkiem oraz koszulek z logo Porto, ale wychodziło to dość drogo i zrezygnowałem. Bardzo chciałbym nagrodzić zwycięzców typera, ale jest za wcześnie na obietnice.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 30 listopada 2010, 21:19

Super projekt, tylko trzeba dobrą firmę znaleźć, żeby to dobrze jakościowo zrobiła, bo często jest tak że za łupie 30zł zrobią straszną kaszane albo się skurczy po praniu albo się napis rozpłynie itp... Ja bym jeszcze coś z tyłu tej koszulki np. Futebol Clube do Porto ...

Bruno pomyśl nad smyczą bo, to też nie jest duży wydatek ;d


Co do projektu, to nie powiem że brzydko czy ładnie ale inaczej ;)
Ostatnio edytowano wtorek, 30 listopada 2010, 23:27 przez Numizmatyk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Lavon » czwartek, 2 grudnia 2010, 23:58

Co do koszulek, to mam sprawdzone źródło - świetna jakość nadruku, w końcu nie przysłali mi "ceraty" jak to mają w zwyczaju robić, gdzie wystarczy zalać wodą i nadruk się rozpływa. Dzisiaj znowu coś w tym miejscu zamówiłam więc jak przyjdzie to się przekonam, czy nadal takie dobre są;)
Tylko cena zależy od danego projektu, więc może wyjść różnie. Za taki najprostszy to 29,99. Więc przypuszczam że za ten pewnie wyszłoby gdzieś koło tego albo trochę więcej, mogłabym ewentualnie zapytać, ile by wziął za ten projekt powyżej:) Jak chcecie oczywiście..;)
Lavon
Portista
 
Posty: 104
Dołączył(a): sobota, 4 września 2010, 12:03
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Numizmatyk » piątek, 3 grudnia 2010, 09:09

Zapytaj się ;) I jeszcze o rozmiary ... bo ostatnio zamówiłem XL to był dobry na mnie tzn. tak akurat to po wypraniu się skurczyło ... ;)
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Berni » sobota, 11 grudnia 2010, 18:30

To co z tą grafiką strony??
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Lavon » czwartek, 16 grudnia 2010, 16:57

Dowiedziałam się w końcu, tak więc na razie jeżeli chodzi o cenę, to za taką koszulkę byłoby 29,99 zł, a przy zakupie powyżej 10 sztuk, za każdą koszulkę minus 2 zł.. ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 16 grudnia 2010, 16:58 przez Lavon, łącznie edytowano 1 raz
Lavon
Portista
 
Posty: 104
Dołączył(a): sobota, 4 września 2010, 12:03
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Bruno Alves » czwartek, 16 grudnia 2010, 18:30

To co zamawiamy te koszulki :D ;> ?
tylko trzeba znaleźć kogoś kto to zrobi fachowo !
Bruno Alves
Junior
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:52
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez Lavon » czwartek, 16 grudnia 2010, 18:55

[quote:8d114de532="Bruno Alves"]To co zamawiamy te koszulki :D ;> ?
tylko trzeba znaleźć kogoś kto to zrobi fachowo ![/quote:8d114de532]
Ile w ogóle osób byłoby chętnych?
Naprawdę wydaje mi się, że tam gdzie zamawiam koleś robi świetne koszulki, do tej pory jeszcze nie spotkałam się z tak dobrą jakością wykonanego nadruku - na innych zdjęcie po prostu się rozmazywało z każdą kroplą wody. Te już prałam kilka razy i nic :)

Spróbowałam zrobić zdjęcie koszulki którą zparojektowałam z koleżanką na ligę światową ;p i mam nadzieję, że jest widoczne jak ten nadruk wygląda:

http://img440.imageshack.us/img440/7427/koszulkap.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/9822/koszulka2p.jpg
(twarze niektóre mają dziwny kolor z mojej winy;) )

także jak widać nie jest to jakiś śliski nadruk. Nie wiem czego Wy oczekujecie także po prostu tylko chciałam zaproponować taki rodzaj nadruku :)
Może ktoś zna lepsze miejsce - piszcie, bo pomysł z koszulką naprawdę fajny, a i świetny projekt jest :)
Lavon
Portista
 
Posty: 104
Dołączył(a): sobota, 4 września 2010, 12:03
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Numizmatyk » niedziela, 19 grudnia 2010, 22:38

Ja jestem chętny tylko, co i jak z rozmiarami ;d !! :D
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Lavon » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 13:43

Rozmiary: (mogą występować drobne różnice)
S - 51 cm szerokość, 70 cm długość
M - 53 cm szerokość, 72 cm długość
L - 56 cm szerokość, 74 cm długość
XL - 58 cm szerokość, 76 cm długość
XXL - 61 cm szerokość, 79 cm długość

Bruno dostałeś ode mnie jakąś wiadomość? Pytałam tam czy masz ten obrazek z koszulki w jednej całości w dobrej jakości najlepiej jak największe bez tła dookoła itp ;p

A tak w ogóle to na jakiej koszulce, białej? ;)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 20 grudnia 2010, 13:47 przez Lavon, łącznie edytowano 1 raz
Lavon
Portista
 
Posty: 104
Dołączył(a): sobota, 4 września 2010, 12:03
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Numizmatyk » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 16:02

Szerokość w sensie ? Bo nie rozumiem ? Rozpiętość klatki piersiowej to trochę mała ;d może damska ? :D
Tak biała raczej ;)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 20 grudnia 2010, 16:08 przez Numizmatyk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Następna strona

Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron