Wspólne oglądanie meczu

Moderator: Redakcja

Wspólne oglądanie meczu

Postprzez mycha » środa, 11 września 2013, 18:50

Wpadłem na pomysł by kiedyś się spotkać w jakimś mieście i wspólnie obejrzeć mecz smoków, optymalnym miastem była by chyba warszawa(łatwy dojazd, pełno sport barów) chociaż to wszystko do ustalenia(jak ktoś zna fajne miejsce to pisać), co do oglądanego widowiska to zapewne liga mistrzów, bo może być problem z ligą portugalska, gdyż nawet nie wiem czy któraś z telewizji puści mecz z benficą czy sportingiem(a na inne raczej bez sensu się umawiać). Termin raczej też do ustalenia,(ale na bank jeszcze w tym roku kalendarzowym) teraz tylko czekam na chętnych, bo jak będzie z pięć osób to chyba nie warto się spotykać :)
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez umbro122 » środa, 11 września 2013, 19:04

Dla większości wyrwanie się od "rzeczywistości" w tygodniu jest trudne, a dodatkowo mało kto jest z Warszawy :/
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez mycha » środa, 11 września 2013, 19:31

Ja też nie jestem z warszawy, a z lublina. Dałem warszawę z takich powodów jak napisałem, łatwo tam dojechać(masa busów, pkp).
Trzeba przeanalizować terminarz, może jakiś mecz wypada dzień przed jakimś świętem czy czymś takim. Po za tym czekam ciągle na wasze zdanie co do miejsca i wyboru meczu.
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez Save27 » środa, 11 września 2013, 21:18

Jak bd w Krakowie to na 99% bd ;) do wawy to tak już gorzej
Bardzo miło by zobaczyć
Save27
Kibic
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 21:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez pawcyk27 » środa, 11 września 2013, 22:43

Ja jedynie z większych miast to hmm... Kraków, Katowice, Zakopane ewentualnie Zabrze. Widzę, że podobnie jak Save27 jestem z okolic Krk... ;) Do Warszawy ciężko autem się wybrać samemu, a pociągiem ostatnio jechałem 3,5 godzinki
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez mycha » środa, 11 września 2013, 23:53

no ja mogę wszędzie na mecz dojechać, nawet do gdańska :) lubię jeździć pkp w nocy więc odległość to nie problem dla mnie, niech się więcej osób wypowie, i dawać propozycje, potem się jakoś wybierze demokratycznie to co będzie się najczęściej powtarzać :)
jak narazie padły:
warszawa, kraków, katowice, gorzów wlkp, szczecin(te dwa dodałem od siebie bo przy okazji bym znajomych odwiedził)
kraków pozytywny bardzo bo też tam muszę kogoś odwiedzić to bym mógł to fajnie zgrać.
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez Vasco » czwartek, 12 września 2013, 11:53

Ten środek tygodnia to będzie trudny moim zdaniem. Weekend miałby dużo większe szanse.

Wydaje mi się, że lokalizacja na południu (Kraków lub okolice Katowic) będzie korzystniejsza dla większej ilości osób (choć akurat nie dla mnie ;)) - tam jest nas więcej.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez mycha » czwartek, 12 września 2013, 14:27

tak tylko z tego co widzę to i ze sportingiem i z benficą pierwsze mecze gramy w niedziele, więc to też może być problem dla nie których bo w poniedziałek trzeba zacząć od nowa życie.
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Wspólne oglądanie meczu

Postprzez KUBEK22 » czwartek, 12 września 2013, 20:21

Ja jestem jak najbardziej na tak:) Popieram każda taką inicjatywę a lokalizacja jest mi obojetne, choć Kraków byłby chyba najlepszy poza tym mamy tym takie jednego Smoka :P
KUBEK22
Portista
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 10:56
Lokalizacja: Ropczyce


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron