FM 13

Moderator: Redakcja

FM 13

Postprzez dragao » czwartek, 20 grudnia 2012, 23:24

Grał ktoś może, lub gra Porto? Jak się gra? :mrgreen:
Avatar użytkownika
dragao
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2012, 23:40

Re: FM 13

Postprzez Vasco » piątek, 21 grudnia 2012, 00:38

FM to?
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: FM 13

Postprzez pawcyk27 » piątek, 21 grudnia 2012, 12:02

Football Menager ;) Ja nie gram. Nie grałem też w 11 i 12stke, tylko widziałem :P Gra fenomenalna lecz to zbyt duży pożeracz czasu... Jedyne w co gram na komputerze to Pro Evolution Soccer 2013, czasami Fifa 12 lub 13, literaki na kurnik.pl i worms world party (ale to tylko z duzą grupą znajomych :) )
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: FM 13

Postprzez dragao » piątek, 21 grudnia 2012, 15:42

Dokładniej to Football Manager ;)
No tak, jestem ciekaw jak się spisuje FM13 ponieważ mam crasha i nie moge rozegrac zadnej kariery. W 12 gralem. I bylo calkiem przyjemnie, lecz juz sie znudzilo. :)
Avatar użytkownika
dragao
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2012, 23:40

Re: FM 13

Postprzez pawcyk27 » piątek, 21 grudnia 2012, 16:06

Porto grałeś ? I jak osiągnięcia ? :P Transfery ? :D
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: FM 13

Postprzez dragao » piątek, 21 grudnia 2012, 17:38

W sumie juz niewiele pamietam, ale kusi mnie zeby jeszcze raz zagrac Porto :P
Avatar użytkownika
dragao
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2012, 23:40

Re: FM 13

Postprzez Numizmatyk » sobota, 22 grudnia 2012, 18:29

Lipa .... jak dla mnie FM zatrzymał się na wydaniu FM2011 :C Najlepszy !! te dwa ostatnie grubo przesłodzone, jakoś wizualnie i opcjonalnie nie siadają :) Ja grałem Porto i Le Mans FC (2liga francuska) doszedłem nim do LE w pierwszym sezonie awans do 1ligi a w 3 - LE... Mam save-y do tej pory, nie gram odkąd Diablo III wyszło :D Kilku młodych zawodniczków mam to jak chcesz mogę Ci podać... Super zawodnik i wychowanek LE Mans Anthony Derouard http://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Derouard -17letni snajper ;C 17 bramek w sezonie król strzelców 2ligi ...(super zawodnik) Czego mi w FM brakuje chyba powinna być rozszerzona opcja kontraktów sponsorskich możliwość ich nawiązywania itp. było by bardziej realistyczne i chyba lepsze warunki finansowe przez to :) Czasami jak gram i widzę jakiś kontrakt do 2020 roku to szlag mnie trafia ... Graj tu sobie 20 sezonów jak już w trakcie 5 FC Porto znudziło mi się ;C Fajnie mi się gra francuską ligą ponieważ zrównoważona jest siła wszystkich zespołów... a w portugalskiej zostaje mi Benfica i Sporting z którymi konkuruje tylko w 4 meczach ... i odskakują później na 2 i 3 miejsce :D Niestety takie realia symulatora ;C Może ktoś się podzieli swoimi doznaniami może ma jakieś perełki :) ? Gram chyba odkąd wyszedł FM09 :)
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: FM 13

Postprzez dragao » sobota, 22 grudnia 2012, 23:51

A grałeś może w FM13'tke? zagrałbym z chęcią, lecz nie mogę ponieważ mam crash dumpa.. cholera.. niestety w 11'tkę nie grałem, mam tylko 12'tkę :) i tutaj niestety tez jest mało opcji co do kontraktów, własnie zacząłem grac Porto no i jak narazie to kupiłem Wellingtona z Sao Paulo (6,5mln) oraz Ariasa Ramona z Defensoru Sporting (2,6mln). Mam nadzieje, ze za parę sezonów będą warci dużo więcej.. rozpoczynam właśnie 1 sezon, i narazie tyle wzmocnień :) jeszcze tylko Diego Reyesa przeniosę, i rozpoczynamy wielką przygodę :)

Którą oczywiście będę opisywać tutaj :)
Avatar użytkownika
dragao
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2012, 23:40

Re: FM 13

Postprzez Numizmatyk » niedziela, 23 grudnia 2012, 17:31

Wiesz co, nie rozegrałem nawet jednego meczu, wszedłem założyłem grę Porto i stwierdziłem że totalny crap więc odinstalowałem ...

11 mi się podoba może dlatego że mam Falcao w składzie jeszcze :D Nie no żartuje, tak na prawdę ostatnia w którą można pograć i poświęcić trochę czasu.

W FM11 to na pewno
Ondrej Mazuch z aAnderlechtu
Lacina Traore
Bernardo z Cruzeiro
Lucas Sao Paulo
Sebastien Corchia z Le Mans
Nestor Loic z Havre AC
Yan M'Vila z Stade Rennais
Bressan z Bate
Hector Moreno z AZ
McDonald Mariga z Interu

i Levan Mchedlidze ale rozgrywa się dopiero chyba po 1,5 sezonu oczywiście na ławce siedzi bo aż żal patrzeć jak gra... potem to już bramki na życzenie :)

Warci uwagi z FM11, kilku tak na szybko wyszukałem
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: FM 13

Postprzez mycha » środa, 13 marca 2013, 00:41

Ja katowałem do niedawna w 12 ;) mam chyba najlepszy zepsuł na świecie ;p Tak mniej więcej co drugi sezon wygrywam ligę mistrzów. Raz udało mi się ją obronić. Teraz już tak bardzo mi się nie chcę gdyż mam 2018 rok i 4/5 moich zawodników to newgeni.
Obecnie zaczynam 8 sezon, z osiągnieć to supertaca 7 razy wygrana, puchar ligi 5, liga 7, liga mistrzów 4 razy.
Co do obecnych zawodników porto to tylko james został ze składu obecnego, a i jeszcze valera starzeje się w drużynie b.
Z juniorów adboulayla gra w pierwszym zespole, podstawski(obecnie chyba najlepszy pomocnik portugalski) i thibuat vion.
Kadu i luis rafael grają w b.
Ogólnie dużo się w klubie pozmieniało, jako że wplątałem klub w spore długi to da costa musiał go sprzedać ;p teraz jakiś inny Portugalczyk jest prezesem.
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron