Finał LM w 2014 roku w Portugalii.

Moderator: Redakcja

Finał LM w 2014 roku w Portugalii.

Postprzez umbro122 » wtorek, 20 marca 2012, 21:30

Niestety nie na stadionie Smoków, lecz na stadionie Benficy. Moim marzeniem jest dotarcie do finału i wygranie go na terenie największego rywala. To by było coś na prawdę wyjątkowego. Natomiast finał LE w 2014 roku odbędzie się w Turynie.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Finał LM w 2014 roku w Portugalii.

Postprzez Michał » środa, 21 marca 2012, 16:47

Bardzo przykro mi to mówić, ale twoje marzenia przerastają możliwości Smoków. Do 2014 roku w składzie na zajdą tak radykalne zmiany, aby można było mówić o Pucharze LM. Jak na razie półfinał LM jest moim marzeniem i jeśli Smoki to osiągnął to będę wniebowzięty. Bo z obecną grą, gdy przegrywamy i remisujemy z takimi zespołami jak APOEL czy Zenit nie możemy myśleć na poważnie o LM. no chyba, że nasz klub przejmą szejkowie i zrobią nam drugi Man City, ale nie jestem pewien, czy wszyscy chcieli by drugie City w Porto...
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Finał LM w 2014 roku w Portugalii.

Postprzez Michał » środa, 5 lutego 2014, 02:02

Nie ma już szans na grę na stadionie największego rywala, ale możemy pocieszyć się tym, że Benfica także nie ma już szans na grę w finale u siebie, przynajmniej nie w tym roku. Ja czekam kiedy to Porto będzie gospodarzem. Sportowo i organizacyjnie na pewno, zarówno stadion jak i klub, spełniają warunki Fifa. Wybór rozstrzyga się przez losowania, prawda?
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron