Strona 1 z 1

AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: niedziela, 4 marca 2012, 22:08
przez Michał
Po zwolnieniu Andre Vilasa Boasa z Chelsea nie mogłem się powstrzymać od utworzenia ankiety na temat jego powrotu.
Jeśli chodzi o trzecią odpowiedź (coś innego) to np. żeby wrócił, ale tylko jako zastępca VP, lub nie jako trener I drużyny itp.

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: poniedziałek, 5 marca 2012, 16:32
przez umbro122
Oczywiście, że chciałbym, żeby AVB wrócił :) W Chelsea sobie nie poradził, bo to za duży klub na jego możliwości (za mało doświadczenia), a Porto jest dla niego póki co idealnym miejscem. VP nie ogarnia!

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: poniedziałek, 5 marca 2012, 17:55
przez marcelo
Uważam, że jakby nie odszedł to ten sezon wyglądałby inaczej. Zobaczyłbym go z miłą chęcią z powrotem na ławce trenerskiej Porto

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: poniedziałek, 5 marca 2012, 23:25
przez Futbolówka
A ja mam uraz do AVB po tym wszystkim. Gdyby został, na pewno nasza sytuacja byłaby teraz lepsza. Ale co się stało, to się nie odstanie. Dla mnie to już temat zamknięty. Nadal nie potrafię zrozumieć jak mógł tak potraktować Smoki. Jeśli nawet by teraz wrócił, to jakoś wątpię, że byłby autorytetem jak kiedyś.

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: wtorek, 6 marca 2012, 11:50
przez Numizmatyk
A ja uważam, jeżeli nie Porto, to Sporting też mam do niego uraz, i nie wiem czy jego powrót wyjdzie na dobre, nie ma falcao, guarina belluschiego na ktorych czesto stawial ;) Zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja ...

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: wtorek, 6 marca 2012, 23:37
przez domi
Generalnie wiemy tyle, że Pinto da Costa i Andre Villas-Boas utrzymują ze sobą dobre relacje. Pytanie jest takie. Czy to są tylko przyjacielskie pogawędki, czy coś więcej? Tego nie wiemy.

Jeżeli chodzi o jego powrót to ciężka sprawa. Moim zdaniem ze swojego odejścia zrobił niestety, ale teatr. Przesyłanie informacji o tym, że odchodzi za pomocą faksu, to przepraszam, ale takie coś nie przystoi dżentelmenowi. Moim zdaniem oburzenie w kibicach najbardziej wywołał fakt, że ten transfer nie negocjowany z dnia na dzień, tylko długo przed. Po odejściu AVB, w jednym z wywiadów Pinto da Costa mówił, że AVB przed finałem LE był w Londynie. Jaki był cel jego pobytu w tym mieście? Na pewno nie zwiedzenie miasta. Mógłbym długo na temat pisać, ale podsumowując sądzę, że powrót AVB do Porto nie byłby ani dla niego dobrym rozwiązaniem, ani dla samego klubu. Jedno z powiedzeń mówi, że "czas leczy rany", ale czy w tym owym przypadku możemy je zastosować? Odpowiedzmy sobie sami.

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: środa, 13 marca 2013, 00:16
przez mycha
Nie chce go znowu w porto, to w jaki sposób odszedł skreśla go w moich oczach. Niech robi gdzie indziej tą karierę której tak bardzo pragnie...

Re: AVB znowu w FC Porto

PostNapisane: czwartek, 14 marca 2013, 15:44
przez Michał
AVB radzi sobie świetnie w Tottenhamie. Kibicuję im, więc wiem jaka sytuacja (hemoglobina hehe :P) panuje teraz w północnym Londynie. Koguty grają widowiskowo, napędzani atakami fenomenalnego Garetha Bale'a. Tottenham zajmuje najniższe miejsce na podium w angielskiej Premier League, co jest sporym sukcesem, jak na klub o tak skromnym budżecie. Wszystko wygląda na to, że Koguty utrzymają to trzecie miejsce. Dzisiaj grają rewanż w LE z Interem, który pewnie będzie formalnością. AVB godnie zastąpił Arry'iego, który poszedł do QPR. W Chelsea sobie nie poradził, bo szatnia mu zaczęła gwiazdorzyć. W Porto z pewnością nie miał takich problemów. W ogóle Chelsea to specyficzny klub, który moim zdaniem przez wybryki Romka zaczyna tracić miejsce w czołówce PL. Mimo wszystko chciałbym kiedyś znowu zobaczyć AVB na ławce trenerskiej Porto.