AVB znowu w FC Porto

Moderator: Redakcja

Czy jesteś za tym aby Andre Vilas-Boas wrócił do FC Porto?

Tak, chciałbym, aby został pierwszym trenerem zamiast Vitora Pereiry.
5
83%
Nie, uważam, że Vitor Pereira jest lepszym szkoleniowcem.
0
Brak głosów
Coś innego (co?)
1
17%
 
Liczba głosów : 6

AVB znowu w FC Porto

Postprzez Michał » niedziela, 4 marca 2012, 22:08

Po zwolnieniu Andre Vilasa Boasa z Chelsea nie mogłem się powstrzymać od utworzenia ankiety na temat jego powrotu.
Jeśli chodzi o trzecią odpowiedź (coś innego) to np. żeby wrócił, ale tylko jako zastępca VP, lub nie jako trener I drużyny itp.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez umbro122 » poniedziałek, 5 marca 2012, 16:32

Oczywiście, że chciałbym, żeby AVB wrócił :) W Chelsea sobie nie poradził, bo to za duży klub na jego możliwości (za mało doświadczenia), a Porto jest dla niego póki co idealnym miejscem. VP nie ogarnia!
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez marcelo » poniedziałek, 5 marca 2012, 17:55

Uważam, że jakby nie odszedł to ten sezon wyglądałby inaczej. Zobaczyłbym go z miłą chęcią z powrotem na ławce trenerskiej Porto
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym"
Avatar użytkownika
marcelo
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): czwartek, 29 kwietnia 2010, 09:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez Futbolówka » poniedziałek, 5 marca 2012, 23:25

A ja mam uraz do AVB po tym wszystkim. Gdyby został, na pewno nasza sytuacja byłaby teraz lepsza. Ale co się stało, to się nie odstanie. Dla mnie to już temat zamknięty. Nadal nie potrafię zrozumieć jak mógł tak potraktować Smoki. Jeśli nawet by teraz wrócił, to jakoś wątpię, że byłby autorytetem jak kiedyś.
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 6 marca 2012, 11:50

A ja uważam, jeżeli nie Porto, to Sporting też mam do niego uraz, i nie wiem czy jego powrót wyjdzie na dobre, nie ma falcao, guarina belluschiego na ktorych czesto stawial ;) Zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja ...
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez domi » wtorek, 6 marca 2012, 23:37

Generalnie wiemy tyle, że Pinto da Costa i Andre Villas-Boas utrzymują ze sobą dobre relacje. Pytanie jest takie. Czy to są tylko przyjacielskie pogawędki, czy coś więcej? Tego nie wiemy.

Jeżeli chodzi o jego powrót to ciężka sprawa. Moim zdaniem ze swojego odejścia zrobił niestety, ale teatr. Przesyłanie informacji o tym, że odchodzi za pomocą faksu, to przepraszam, ale takie coś nie przystoi dżentelmenowi. Moim zdaniem oburzenie w kibicach najbardziej wywołał fakt, że ten transfer nie negocjowany z dnia na dzień, tylko długo przed. Po odejściu AVB, w jednym z wywiadów Pinto da Costa mówił, że AVB przed finałem LE był w Londynie. Jaki był cel jego pobytu w tym mieście? Na pewno nie zwiedzenie miasta. Mógłbym długo na temat pisać, ale podsumowując sądzę, że powrót AVB do Porto nie byłby ani dla niego dobrym rozwiązaniem, ani dla samego klubu. Jedno z powiedzeń mówi, że "czas leczy rany", ale czy w tym owym przypadku możemy je zastosować? Odpowiedzmy sobie sami.
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez mycha » środa, 13 marca 2013, 00:16

Nie chce go znowu w porto, to w jaki sposób odszedł skreśla go w moich oczach. Niech robi gdzie indziej tą karierę której tak bardzo pragnie...
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Re: AVB znowu w FC Porto

Postprzez Michał » czwartek, 14 marca 2013, 15:44

AVB radzi sobie świetnie w Tottenhamie. Kibicuję im, więc wiem jaka sytuacja (hemoglobina hehe :P) panuje teraz w północnym Londynie. Koguty grają widowiskowo, napędzani atakami fenomenalnego Garetha Bale'a. Tottenham zajmuje najniższe miejsce na podium w angielskiej Premier League, co jest sporym sukcesem, jak na klub o tak skromnym budżecie. Wszystko wygląda na to, że Koguty utrzymają to trzecie miejsce. Dzisiaj grają rewanż w LE z Interem, który pewnie będzie formalnością. AVB godnie zastąpił Arry'iego, który poszedł do QPR. W Chelsea sobie nie poradził, bo szatnia mu zaczęła gwiazdorzyć. W Porto z pewnością nie miał takich problemów. W ogóle Chelsea to specyficzny klub, który moim zdaniem przez wybryki Romka zaczyna tracić miejsce w czołówce PL. Mimo wszystko chciałbym kiedyś znowu zobaczyć AVB na ławce trenerskiej Porto.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron