Polska Ekstraklasa

Moderator: Redakcja

Która drużyna wygra rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy 2011/2012 ?

Śląsk Wrocław
3
38%
Legia Warszawa
2
25%
Polonia Warszawa
0
Brak głosów
Lech Poznań
1
13%
Ruch Chorzów
0
Brak głosów
Wisła Kraków
2
25%
Inna drużyna ( w komentarzach proszę o podanie nazwy)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 8

Re: Polska Ekstraklasa

Postprzez Michał » środa, 5 lutego 2014, 01:58

Jak myślicie, będzie ktoś w stanie zdetronizować Legię w tym sezonie? Ja duże nadzieje pokladam w Lechu,Wisła wydaje mi się być jedną z największych niewiadomych rundy wiosennej, dlatego myślę, ze podium będzie dla nich sukcesem. Górnik zapewne znacznie obniży loty po odejściu Nawalki, ale poza grupę mistrzowską nie powinien wypaść. Wgl strasznie ciekawy jestem jak wypadnie ten podział na grupy, bo jak dla mnie to odważny ruch ze strony władz ligi.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Polska Ekstraklasa

Postprzez pawcyk27 » środa, 5 lutego 2014, 20:07

Wierzę w Wisełkę ! :D W końcu wybudowali bazę treningową całkiem niedaleko mnie ;)
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Polska Ekstraklasa

Postprzez umbro122 » czwartek, 6 lutego 2014, 00:03

Patrząc obiektywnie to Legia ma największe szanse na wygranie Ekstraklasy i chyba w eliminacjach LM też by sobie najlepiej poradziła, ale swoją drogą...
... Ale ta nasza Ekstraklasa jest tragiczna :p
Przykład, Wisła:
Sparing z Sigma Ołomuniec 0:6. Smuda testuje 19-latka z 7 ligi niemieckiej xD
Pozostałe kluby transfery nie wiadomo skąd. Przychodzi gość z ligi mołdawskiej i on ma być zbawieniem w ataku bodajże Korony :D Zawisza sprowadza zawodnika z 3 ligi portugalskiej i on ma pomóc klubowi!?
Kolejne dzisiejsze sparingi:
Lechia Gdańsk 1-2 Krylja Sowietow Samara (zespół młodzieżowy)
Zagłębie Lubin 0-2 FK Dukla Praga
Jagiellonia Białystok 1-2 Zoria Ługańsk
Śmiechu warta ta liga polska :D
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polska Ekstraklasa

Postprzez Michał » czwartek, 6 lutego 2014, 01:02

Cała piłka nożna w naszym kraju jest śmieszna. Klub z państwa, gdzie żyje prawie 40 mln ludzi musi ściągać zawodników z okregowek z innych krajow, albo średniaków z jakichś kompletnie egzotycznych lig. Nie lepiej zainwestować te pieniądze w bazy treningowe i ośrodki szkoleniowe?! No właśnie, z pieniędzmi też jest problem. Trochę dziwne, że nie ma tu żadnego bogatego inwestora (choćby i zagranicznego), który zapewnilby nam upragnioną LM. Przecież tak naprawdę nie potrzeba wiele, żeby zdominować naszą ligę, co świetnie obrazuje Legia, dostajaca baty w LE.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Poprzednia strona

Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron