Różne

Moderator: Redakcja

Różne

Postprzez Vasco » środa, 14 grudnia 2011, 11:22

Praca sędziego jest dla większości osób kompletnie niezrozumiała. We wrogu nie szuka się przecież człowieczeństwa ;)

Polecam obejrzeć i przede wszystkim posłuchać pracy Huberta Siejewicza podczas ostatniego meczu Legia - Cracovia:

http://www.dailymotion.com/video/xmyo61 ... yote_sport

Dla mnie zaskoczeniem w tym filmie było to, że z połową zawodników jest na "ty", reszcie mówi "po nazwisku" oraz chwali zagrania zawodników...

Jeżeli komuś się to spodoba, to polecam poszukać filmu Les Arbitres (po naszemu Zabić sędziego) - jest z polskimi napisami (kolega tłumaczył ;)) oraz El Albitro (nie ma polskiego tłumaczenia, podobno są angielskie napisy).
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez pawcyk27 » środa, 14 grudnia 2011, 12:08

oglądałem na yt z tym Siejewiczem i jak większość odbiorców jestem także mile zaskoczony takim filmikiem :) ciekawy

http://www.youtube.com/watch?v=R2NZfKzOesE&feature=player_embedded - gwiazdy Hamburgera vs Drużyna Ronaldo i Zidana :)

http://videos.sapo.pt/nYz8ah72QTZTY5hV6fTk - przepiękna bramka Artura z Beira Mar :D
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Różne

Postprzez pawcyk27 » czwartek, 7 marca 2013, 17:20

Mój nowy filmik :P Jakby ktoś chciał popatrzyć na triki podczas treningu... :

http://www.youtube.com/watch?v=Av1Diad4Yfs&feature=youtu.be

Szkoda, że nie ma nigdzie takich zagrań graczy z FC Porto bo bym na pewno wsadził... Ani Hulk ani James no poprostu nikt... Wszystko w tym Porto tajne ! :P
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Różne

Postprzez Vasco » czwartek, 4 lipca 2013, 00:53

Z zupełnie innej beczki. Czy ma ktoś CD-Action, nr jubileuszowy (bodaj z kwietnia)? Potrzebny kod do WoT (oczywiście nieużyty). Może być odpłatnie ;)
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Różne

Postprzez domi » czwartek, 4 lipca 2013, 22:01

Pamiętam ten numer. To ten, w którym był kod do Magicki. Osobiście nie posiadam tego numeru, ale może któryś z moich kumpli ma ten kod, bo jeden z nich zbiera CD-Action od kilku ładnych lat.
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Re: Różne

Postprzez Portista FCP » czwartek, 10 września 2015, 11:55

Obrazek

:D
Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: Różne

Postprzez Futbolówka » czwartek, 17 września 2015, 19:21

UWAGA! Otrzymaliśmy zaproszenie na rozgrywki futsalu. Gdyby byli chętni, proszę o kontakt :)

Cześć!

Z tej strony Marcin Krawczyk z projektu PilkaNaHali.pl, który powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają partnerów i miejsca do gry w swoją ulubioną dyscyplinę sportową. Regularnie gra dla nas 4500 osób na 200 treningach miesięcznie. Poza regularnymi wydarzeniami organizujemy wiele eventów oraz dodatkowych akcji sportowych umożliwiających ludziom rozwijanie swoich pasji.

Jedną z naszych najnowszych akcji jest Halowa Liga Fanów – zimowe rozgrywki futsalu rozgrywane każdego niedzielnego wieczoru. Jest to nasz pilotażowy sezon, którego zadaniem jest zaangażowanie fanklubów i grup kibicowskich do reprezentowania swojej ulubionej drużyny na boisku i rywalizowania z innymi klubami. Poza rywalizacją liczy się tu również integracja członków drużyn, którzy dzięki nam mogą wspólnie grać i oglądać mecze ;)

To co wyróżnia naszą ligę to fakt, że każda drużyna gra jako „amatorski” odpowiednik swojego ulubionego klubu „Podążąj za sukcesami Twojego ulubionego klubu!”

Chciałbym Was zaprosić do wspólnego grania. Było by nam niezmiernie miło gdyby znalazło się kilku fanów chcących reprezentować Waszą ulubioną drużynę w naszych rozgrywkach.

W załączniku umieszczam plakat ze wstępnymi informacjami.

Nie mamy jeszcze określonej lokalizacji (na pewno Warszawa), ponieważ chcemy się jak najbardziej dostosować do chętnych drużyn oraz długości ligi i jej kosztu, które są zmienne ponieważ zależą od ilości zgłoszonych drużyn.

Mam nadzieję, że nasz pomysł wzbudził Wasze zainteresowanie i nas wesprzecie swoją obecnością ;)
Załączniki
HALOWA LIGA FANÓW.png
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Różne

Postprzez pawcyk27 » czwartek, 17 września 2015, 20:42

Takie cotygodniowe granie na pewno odpada. Ja czekam na Jaworzno :D
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Różne

Postprzez Futbolówka » piątek, 18 września 2015, 18:14

To trenuj pawcyk, żeby nie było blamażu jak ostatnio ;)

A tymczasem dostaliśmy pytania z serwisu PortuGoal.pl dotyczące meczu z Benfiką. Odpowiedzi opublikują na swojej stronie. Kto chętny? :)

1. Jaki jest cel Porto na ten sezon w europejskich pucharach?
2. Czy powstrzymanie Gaitana i Jonasa to główny klucz do zwycięstwa?
3. Jak uważasz, kto powinien być startowym skrzydłowym obok Brahimiego po odejściu nieodżałowanego Quaresmy - Corona, Tello czy Varela?
4. Jakie są najsłabsze strony Porto, które mogą „pomóc” Benficę w wygraniu wielkich derbów?
5. Słabe okienko w wykonaniu Benfiki i wielkie transfery Porto mogą być kluczowe w wyścigu o mistrzostwo kraju?
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Różne

Postprzez Michał » piątek, 18 września 2015, 20:07

Mogę coś skrobnąć, dam znać na priv ;)
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Różne

Postprzez Futbolówka » piątek, 18 września 2015, 20:51

Ok :) Napisałam im, że najpóźniej jutro prześlę odpowiedzi.
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron