Umarłe Forum..

Moderator: Redakcja

Umarłe Forum..

Postprzez Lukas » czwartek, 16 kwietnia 2015, 14:39

Witam. Postanowiłem założyć ten temat, gdyż chciałbym aby nasze forum nabrało trochę wiatru w żagle i zaczęło lepiej funkcjonować. Uważam,że fajnie by było chociażby wrzucać tutaj temat związane z najbliższym meczem tzw "zapowiedzi meczowe", dzięki czemu można by było chociażby przedyskutować kilka kwestii np dotyczących składu, wymienić się własnymi propozycjami jaki kto chciałby widzieć skład w najbliższym meczu, przedyskutować temat rywala, czy formy naszego zespołu itd..Przydałoby się także więcej tematów związanych z transferami, czy z zawodnikami naszego klubu, gdzie można by było napisać kilka swoich zdań na temat poszczególnych graczy, czy naszego klubu, na temat transferów - kogo byście u nas widzieli, kto jest do odstrzału itd. Osobiście jestem także fanem Chelsea Londyn i spędzam dużo czasu na forum chelsealive.pl i tam forum funkcjonuje b. dobrze, można dyskutować na różne tematy, nawet na te które nie są związane z piłka nożną dzięki czemu można miło spędzić czas w gronie kibiców tej samej drużyny. Ja od siebie jak najbardziej moge dołożyć cegiełkę, by to forum odżyło, mogę zakładać nowe tematy itd, jednak potrzebuje także wsparcia innych osób, bo przecież po co zakładać temat jeśli w nim nikt nie będzie się udzielał? Dlatego zachęcam gorąco do tego by każdy po przeczytaniu tego postu zaczął przeglądać forum i w miarę możliwości zaczął się udzielać. Czekam także na wypowiedzi innych osób, czy popierają mój pomysł i robimy coś w tym kierunku.
Avatar użytkownika
Lukas
Kibic
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2013, 00:36

Re: Umarłe Forum..

Postprzez umbro122 » czwartek, 16 kwietnia 2015, 17:17

Pomysł z dyskutowaniem jest dobry, ale trzeba by było się jeszcze zastanowić czy mamy na tyle dużo regularnych użytkowników ze takie tematy się przydadzą. Znam portugalskie forum kibiców Porto i tam nieźle to funkcjonuje,ale oni maja tam co chwile ponad 200 osób czynnie udzielających si..
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Umarłe Forum..

Postprzez dragao » wtorek, 14 lipca 2015, 22:26

Mamy za małą popularność w kraju, mało użytkowników..żeby dyskusja była możliwa. Może i przewijają się nowi członkowie, ale nie udzielają się na forum, a większość stałych bywalców jest sporadycznie, aby przejrzeć newsy :wink:
Avatar użytkownika
dragao
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2012, 23:40


Powrót do www.fc-porto.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron