FC Porto vs Academica Coimbra

Moderator: Redakcja

FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez Lukas » czwartek, 16 kwietnia 2015, 23:36

Już w najbliższą sobotę na Estádio do Dragão o godzinie 19:00 podejmujemy u siebie Academice.
Ostatni pojedynek ligowy obu ekip zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:0 po 2 bramkach Jacksona Martineza oraz 1 trafieniu Herrery. Obecnie Porto plasuje się na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 68 pkt, zaś zespół z Coimbry na 14 pozycji z dorobkiem 27 pkt.

O to dyspozycja obu ekip w 6 ostatnich meczach:
Obrazek

Mój typ: 3:1 dla nas.

Jest to dopiero moja pierwsza zapowiedź więc proszę o wyrozumiałość, z upływem czasu będzie to lepiej wyglądało, jednak od czegoś trzeba zacząć.

Jaki skład chcielibyście zobaczyć w tym najbliższym meczu? Zapraszam do dyskusji w tym temacie, trzeba rozruszać to forum!
Avatar użytkownika
Lukas
Kibic
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2013, 00:36

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez umbro122 » piątek, 17 kwietnia 2015, 11:00

Jeśli chodzi o zapowiedzi to będą się pojawiały tradycyjnie na stronie na dzień-dwa przed.

Jeśli chodzi o mecz to mam nadzieję, że Lopetegui trochę zmieni skład, jednak to nie powinno przeszkodzić w wygranej nad Academiką, która w tym sezonie zajmuje dopiero 14 miejsce!

Mój skład:
BR - Fabiano - bramkarz nie musi odpoczywać, a przydałoby się, aby był w rytmie meczowych przed Bayernem.
PO - Danilo - musi pauzować z Bayernem, więc nie musi odpoczywać.
ŚO - Tutaj mam dylemat, bo nie wiem co Lopetegui wymyśli na Bayern, czy zagra 4 środkowymi obrońcami w linii - od prawej: Maicon, Reyes, Marcano i Indi, czy na prawej zagra Ricardo. Jednak stawiam na Reyesa, bo w końcu musi się ograć.. i Marcano, bo długo nie grał.
LO - Alex Sandro - musi pauzować z Bayernem, więc nie musi odpoczywać.
DP - Po ostatnim meczu ani Casemiro ani Ruben Neves nie trenowali, jednak zobaczymy jak będzie dzisiaj i stawiam na Rubena Nevesa.
ŚP - Evandro i Quintero. Herrera i Oliver niech się szykują na Bayern.
Skrzydłowi - Hernani i Quaresma. Od początku drugiej za Quaresmę Brahimi.
N - Aboubakar, bo Jackson mówił, że nie jest jeszcze w pełni gotowy, a więc lepiej, żeby nie grał meczu co 3 dni.

Wynik to 2:0 :) Może Benfica coś straci na wyjeździe z Belenenses. Gramy o tej samej godzinie.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez Lukas » piątek, 17 kwietnia 2015, 12:46

Co jak co, ale jesteśmy także zależni od Benfiki, my musimy wygrywać, a Benfika tracić punkty, teraz mamy takiego rywala, że wręcz trzeba po prostu zgarnąć 3 pkt innej opcji nie ma!

Może mnie ktoś oświecić dlaczego Danilo będzie pauzował w rewanżowym spotkaniu z Bayernem?
Avatar użytkownika
Lukas
Kibic
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2013, 00:36

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez umbro122 » piątek, 17 kwietnia 2015, 13:21

3 żółte kartki = pauza w jednym meczu.
Danilo dostał dwie żółte w "turnieju głównym" - http://www.zerozero.pt/jogador.php?grp=1&edicao_id=69861&epoca_id=144&eve=&id=91587&op=zoomstats&tpstats=club i jedną w eliminacjach - http://www.zerozero.pt/jogador.php?grp=1&edicao_id=69939&epoca_id=144&eve=&id=91587&op=zoomstats&tpstats=club

Ciekawe kto go zastąpi przeciwko Bayernowi. Ricardo Pereira, Maicon, a może Herrera, który jak się nie mylę raz czy dwa kończył już mecz na boku obrony w Porto.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez Lukas » piątek, 17 kwietnia 2015, 14:06

umbro122 napisał(a):3 żółte kartki = pauza w jednym meczu.
Danilo dostał dwie żółte w "turnieju głównym" - http://www.zerozero.pt/jogador.php?grp=1&edicao_id=69861&epoca_id=144&eve=&id=91587&op=zoomstats&tpstats=club i jedną w eliminacjach - http://www.zerozero.pt/jogador.php?grp=1&edicao_id=69939&epoca_id=144&eve=&id=91587&op=zoomstats&tpstats=club

Ciekawe kto go zastąpi przeciwko Bayernowi. Ricardo Pereira, Maicon, a może Herrera, który jak się nie mylę raz czy dwa kończył już mecz na boku obrony w Porto.


Trzeba przyznać, że brak Danilo będzie dużym osłabieniem, jednak trzeba się powoli przyzwyczajać do tego.
Avatar użytkownika
Lukas
Kibic
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 30 stycznia 2013, 00:36

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez Portista FCP » piątek, 17 kwietnia 2015, 14:31

Uważać muszą Danilo i chyba Herrera bo jak dostaną kartkę to nie zagrają z Benficą.
Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez umbro122 » piątek, 17 kwietnia 2015, 14:53

Portista FCP napisał(a):Uważać muszą Danilo i chyba Herrera bo jak dostaną kartkę to nie zagrają z Benficą.


A właśnie.. Ja już żyje rewanżowym meczem z Bayernem, a tu za tydzień Benfica i w lidze też trzeba uważać na kartki. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby pominięcie tych zawodników. Ricardo Pereira zagra za Danilo, a Herrera ma na razie tylko trzy kartki, więc nie musi się obawiać. :D
Pauza za 5,9 i 13 kartkę.

    Casemiro 10
    Alex Sandro 9
    Danilo 8
    Bruno Martins Indi 5
    Óliver Torres 3
    Héctor Herrera 3
    Evandro 2
    Ricardo Quaresma 2
    Maicon 2
    Jackson Martínez 2
    Rúben Neves 1
    Cristian Tello 1
    Iván Marcano 1
    Yacine Brahimi 1
    Fabiano 1
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez Portista FCP » piątek, 17 kwietnia 2015, 15:06

Aby tyle dobrze, że tylko Danilo zagrożony. :D Ja bym posadził Brazylijczyka na ławce a na boku zastępstwo na LM (Ricardo albo ktoś z środka obrony).
Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: FC Porto vs Academica Coimbra

Postprzez umbro122 » piątek, 17 kwietnia 2015, 16:09

A jednak Portista FCP ma rację. Danilo i Herrera muszą uważać, zerozero musiało ominąć kartkę Meksykanina, bo nawet A Bola tak podaje.

Swoją drogą, kadrę na jutrzejsze spotkanie poznamy dopiero jutro, czyli w dzień meczu.

Lopetegui powiedział, że musi poczekać i zobaczyć kto będzie w stanie grać, a na dzisiejszym treningów do normalnych ćwiczeń powrócili Adrian Lopez i Ruben Neves.

Jutro mecz o 19, a ostatni trening o 11:30!
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn


Powrót do Liga portugalska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron