Copa America 2011: Argentyna - Urugwaj

Moderator: Redakcja

Postprzez NightWarrior » sobota, 16 lipca 2011, 21:06

Ja wiem że w Argentynie nie gra żaden nasz zawodnik,ale moim zdaniem warto poświęcić również trochę uwagi Alvaro Pereirze oraz Cristianowi Rodriguezowi. Zwłaszcza że zapowiada się świetne starcie tych dwóch zespołów. I Urugwaj i Argentyna zawodzą od początku turnieju i dziś liczę na przełamanie jednej z tych drużyn dlatego zamierzam zarwać noc dla tego meczu. A jakie są wasze typy na dzisiejsze starcie? Ja oczekuję 2:1 dla Urugwaju i kolejnego gola Pereiry :)

Edit:Mecz już się odbył i jak dla mnie był niezwykle emocjonujący- doszło do rzutów karnych.Bramkę dla Urugwaju zdobył Perez a dla Argentyny Higuain.Ten sam Perez który strzelił bramkę,w pierwszej połowie wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę.Urugwaj przez niemal godzinę bronił się w dziesiątkę aż pod koniec regulaminowego czasu gry wyleciał Mascherano.W rzutach karnych pomylił się tylko Tevez i to dało upragnione zwycięstwo Urugwajowi.Nasz Alvaro zszedł pod koniec pierwszej części dogrywki, zagrał niezłe spotkanie,miał kilka ładnych przechwytów,wręcz napędzał skrzydła reprezentacji Urugwaju.Rodriguez na boisku się nie pojawił.Co do meczu Kolumbia-Peru to Kolumbijczycy przegrali gładkie 2:0,Falcao przestrzelił karnego i właśnie po tym błędzie reprezentacja jakby straciła chęć do walki i przestali dominować w spotkaniu na rzecz Peru które strzeliło dwie bramki.Byłem za tym by Kolumbia doszła do finału,teraz gdy odpadli,kibicuję Urugwajowi.A wy co sądzicie o tych spotkaniach? :)
Ostatnio edytowano niedziela, 17 lipca 2011, 13:27 przez NightWarrior, łącznie edytowano 1 raz
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo

Powrót do Varia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron