Liga ZON Sagres 2013/2014

Moderator: Redakcja

Liga ZON Sagres 2013/2014

Postprzez Michał » niedziela, 18 sierpnia 2013, 22:03

Jak dla mnie to Smoki grają dzisiaj średnio. W sumie nie ma się do kogo niby przyczepić, ale wynik nie jest pozytywny. Na razie na plus jak dla mnie Lucho, Jackson i Defour, na minus Fernando i Lica. Lucho posłał kilka fajnych prostopadłych piłek, m.in. do Alexa Sandro, czy Licy. To on dośrodkował na głowę Jacksona przy nie uznanym golu. Jackson na plus, bo strzelił, poza tym szuka piłki, wychodzi na pozycję, groźny strzał głową. Defour zasłużył na duży plus swoją grze w obronie. Wiele naprawdę ważnych odbiorów. Co do jego gry ofensywnej to niestety szkoda słów. Nie daje nic zespołowi z przodu, wszystkie jego ( i tak rzadko wykonywane) podania do przodu kończą się stratą. Feranando słabo, pokazał się tylko tą żółtą kartką. Nie wiem, może oglądam mało uważnie, ale nie widziałem ani jednego skutecznego odbioru ani wślizgu Talizmao. Josue widać, że szuka piłki, chce rozgrywać, ale na razie wychodzi mu to z różnych skutkiem. Widać brak zgrania z nowymi kolegami, ale widzę w nim potencjał do zastąpienia Joao. W drugiej połowię liczę na szybkie zmiany Quintero i Herrery za Fernando z żółtą kartką, którego spokojnie może zastąpić dzisiaj Defour, i za bezproduktywnego Licę. Mam nadzieję, że mimo wszystko wyjdziemy zwycięsko z tego meczu, ale do tego potrzeba trochę polotu, kreatywności i niekonwencjonalnych podań i dryblingów, które mogą nam dać Kolumbijczyk z Meksykaninem.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Liga ZON Sagres 2013/2014

Postprzez umbro122 » niedziela, 18 sierpnia 2013, 23:26

Kod: Zaznacz cały
Pacos de Ferreira    0:2    SC Braga    
Estoril Praia    3:1    CD Nacional    
Vitoria Guimaraes    2:0    SC Olhanense
Vitória Setúbal    1:3    FC Porto    
Belenenses    0:3    Rio Ave FC
Sporting Lizbona    5:1    FC Arouca
Gil Vicente FC    2:0    Académica de Coimbra
CS Maritimo    2:1    SL Benfica


Jesteśmy już po pierwszej kolejce Ligi ZON Sagres. Z pewnością największą niespodzianką była porażka Benfiki, która wydaje się, że po zmianie ustawienia na 4-3-3 nie jest już taka mocna. Jak dla mnie sporym zaskoczeniem jest wygrana aż 5:1 Sportingu. Widać, że Lwy się odbudowują i będą na prawe groźne. Zgodnie z planem wygrała Braga, Estoril, Guimaraes, Rio Ave. Myślałem też, że Belenenses się lepiej pokaże, ale Rio Ave ma na prawdę dobrą kadrę. Zapowiada się na prawdę ciekawy sezon ;) Co pokazały mecze Porto i Benfiki. Teoretycznie dużo słabsze kluby niesamowicie walczyły.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn


Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron