FC Porto - Manchester City

Moderator: Redakcja

Jak zakończy się spotkanie FC Porto z Manchesterem City?

Zwycięstwem Porto
3
50%
Zwycięstwem Manchesteru City
1
17%
Remisem
2
33%
 
Liczba głosów : 6

FC Porto - Manchester City

Postprzez pawcyk27 » wtorek, 7 lutego 2012, 19:30

Już szesnastego lutego czeka nas piłkarskie święto jakim jest spotkanie w 1/16 ligi europejskiej ekip FC Porto i Manchesteru City. Jakie są wasze opinie przedmeczowe ?

Manchester City jest obecnie liderem Premier League z 2 pkt. przewagi nad United. Swój ostatni mecz ligowy wygrali z Fulham 3-0 po bramkach niesamowitego Kun Aguero, Johnsona i Dzeko. Mają najlepszy bilans bramkowy w lidze 63 (najwięcej w lidze) zdobyte i 19 (najmniej w lidze) stracone gole. Skład wystawiony przeciwko Fulham przez Manciniego wyglądał następująco :Hart, Richards, Kolarov, Lescott, Savic, Barry, Johnson (Pizarro 88), Silva, Aguero (De Jong 80), Dzeko, Nasri (Milner 54). A więc w swoim zapasie na mecz ze Smokami pozostają jeszcze gwiazdy tkj: Mario Balotelli, Kolo Toure, Clichy czy Yaya Toure.
W obecnym sezonie najwięcej bramek w lidze dla City zdobyli : Aguero - 15, Dzeko - 12 i Balotelli - 9. Dla przypomnienia napiszę jak to wygląda w naszej drużynie : James - 8, Hulk - 7 i Kleber - 6 . Jeżeli w pierwszym spotkaniu udałoby się pokonać rywala 1-0 byłbym niezmiernie zadowolony :)
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Postprzez umbro122 » wtorek, 7 lutego 2012, 20:10

Bracia Toure są teraz na Pucharze Narodów Afryki dlatego nie grają :) Często oglądam ligę angielską na Canal + i przewidywalny skład City jak wszyscy będą zdrowi to : Hart, Richards, Lescott, Kompany, Clichy, Barry, Milner, Silva, Nasri, Aguero, Dzeko. Chciałbym, aby Smoki przeszły dalej, ale szczerze mówiąc bardziej zależałoby mi żeby Smoki wygrały ligę portugalską. Bardzo ciężko będzie pokonać City, chociaż w pucharach grają słabiej niż w lidze :) Oby to był kolejny taki przypadek. 2:0 u siebie i ciężka przeprawa na wyjeździe! :D
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez pawcyk27 » wtorek, 7 lutego 2012, 20:39

Co do braci Toure to wiem, że w reprezentacji teraz grają, ale Dzeko gra w pierwszym a nie Super Mario ? :razz: Ja City oglądałem w tym sezonie kilka razy : pamiętny mecz z Manchesterem United wygrany 1-6 i mecz w Lidze Mistrzów przeciwko Napoli i Bayernowi Monachium. Niesamowicie gra David Silva i jego bym się obawiał najbardziej...
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Postprzez umbro122 » wtorek, 7 lutego 2012, 21:44

Balotelli ostatnio znów narozrabiał. Nadepnął na Parkera z Tottenhamu i jest zawieszony. Chociaż w LM może wystąpić.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez NightWarrior » piątek, 10 lutego 2012, 11:33

Z pokonaniem City mogą być problemy, ale liczę na słabą dyspozycję angielskiego rywala. City zdarzały się wpadki, często i gęsto, niech teraz zdarzy się jeszcze jedna :)
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez umbro122 » wtorek, 14 lutego 2012, 11:25

Braci Toure najprawdopodobniej już w czwartek zagrają przeciwko FC Porto. Niestety dla nas to zła wiadomość, bo City z Toure to zupełnie inny zespół. Słowa Manciniego:

"Rozmawiałem z Yayą. Jest bardzo zmęczony, ponieważ rozegrał wiele spotkanie ze swoją reprezentacją".

"Jest dla nas ważny i mam nadzieję, ze uda mu się szybko odzyskać siły po PNA i będzie gotowy na czwartek".

"Wystawię mocny skład na mecz z Porto. Chcemy wygrać Ligę Europejską, ponieważ to dla nas ważne trofeum".

"Z Porto może być ciężko, bo to świetna drużuyna, ale damy z siebie wszystko żeby ich pokonać".
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez Berni » piątek, 17 lutego 2012, 16:45

Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez pawcyk27 » piątek, 17 lutego 2012, 18:02

Jeżeli prawdą jest to co mówi Mario to straszny wstyd... :/ Niepotrzebna prowokacja przeciwnika w wieśniackim stylu... Tyle z mojej strony.
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez umbro122 » piątek, 17 lutego 2012, 18:49

Myślałem, że kibicie Porto są normalnymi kibicami... Nie ogarniam tego po co wyzywać kogoś czarnoskórego z innej drużyny. Przecież w ich drużynie też grają czarnoskórzy! Wstyd...
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez Michał » piątek, 17 lutego 2012, 20:14

Ja nie usłyszałem, żadnych odgłosów małp tylko gwizdy. Ale była już 23, a ja po ciężkim dniu byłem kompletnie zmęczony, więc moje uszy nie wszystko musiały dosłyszeć. jeśli to prawda, co mówi Balotelli to faktycznie tylko i wyłącznie shame za naszych kibiców. Moim zdaniem nie miało to sensu, ponieważ w naszym klubie również grają czarnoskórzy zawodnicy, a kibice powinni wiedzieć, że za nieodpowiednie zachowanie fanów płaci klub i to on ponosi karę.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez pawcyk27 » piątek, 17 lutego 2012, 21:48

Teraz już wiem, że Mario mówił prawdę... Pokazał klasę nieodpowiadając w żaden sposób kibicom przy opuszczaniu boiska. Nie dał się sprowokować i dzięki tej postawie w pewien sposób dobił klub Porto po porażce ( zapewne będą jakieś kary finansowe nałożone na klub ).

http://www.youtube.com/watch?v=ogMazbotRG8&feature=player_embedded
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez umbro122 » piątek, 17 lutego 2012, 22:07

Wstyd mi za nich... :shock:
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez pawcyk27 » poniedziałek, 20 lutego 2012, 19:11

No to mamy pierwsze całkiem spore zaskoczenie przed rewanżem z City... Do kadry przeciwko Manchesterowi dołączył Tomas Podstawski, kolejny młodzian z portugalskiej szkółki Smoków. Więcej informacji : http://www.weszlo.com/news/9545-Swojsko_brzmiace_nazwisko_w_kadrze_Porto_Tomas_Podstawski_leci_do_Manchesteru
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez Michał » poniedziałek, 20 lutego 2012, 21:52

Szkoda, że nie jest zainteresowany grą dla Biało-Czerwonych Orłów, ale skoro jest owocem szkoleniowym piłki portugalskiej to mu się nie dziwię. Jeśli jednak naprawdę jest gwiazdą U-17, to chyba mamy czego żałować.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: FC Porto - Manchester City

Postprzez umbro122 » poniedziałek, 20 lutego 2012, 22:32

Cała kadra na City:
Bramkarze: Helton, Bracali.
Obrońcy: Maicon, Rolando, Sapunaru, Alex Sandro, Otamendi.
Pomocnicy: Lucho González, Joăo Moutinho, Fernando, Defour, Tomás Podstawski.
Napastnicy: Cristian Rodríguez, Kléber, Hulk, Varela, James Roríguez, Djalma.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron