Bilet

Moderator: Redakcja

Porto bilety.

Postprzez matkos » wtorek, 29 listopada 2016, 14:47

Witam,
W najbliższym czasie lecę do Portugalii. Z uwagi na fakt, że jestem kibicem piłkarskim chciałbym pójść na mecz FC Porto z Bragą ( w najbliższą sobotę). Z tego co zauważyłem można kupić bilety przez internet, ale tylko korzystając ze strony w języku portugalskim. Moje pytanie brzmi - czy ktoś kto nie jest socio/zarejestrowany może kupić bilet w kasie przed meczem? Czy jest w ogóle taka możliwość (chodzi mi o frekwencję, kolejki). Nie chcę ryzykować zakupu przez internet po portugalsku (na Benfice w LM nie było problemu, strona w ENG). Wołałbym to zrobić w kasie przed meczem.
Dzięki za ewentualną informację.
matkos
Kibic
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 28 listopada 2016, 18:21

Re: Porto bilety.

Postprzez Futbolówka » środa, 30 listopada 2016, 01:39

Możesz kupić przed meczem, ale trudno przewidzieć ile będzie ludzi w kolejce. Na spotkaniach z Bragą jest zazwyczaj wyższa frekwencja. Polecam zakup przez internet, jest bardzo prosty, bilet dostaniesz na maila w pdf :) Ja zawsze tak kupowałam, w razie problemu służę pomocą :) Na ten mecz można kupić bilet bez karty socio. Być może też się wybiorę :)
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Bilet

Postprzez INFOBOX » wtorek, 2 listopada 2021, 19:55

Czy mogę poprosić o informację gdzie najlepiej i jak kupić bilet na mecz ligowy FC Porto?
INFOBOX
Kibic
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2021, 19:12


Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron