Nowy trener

Moderator: Redakcja

Postprzez mycha » wtorek, 21 czerwca 2011, 16:10

Więc kogo widzicie w roli zastępcy tego zdrajcy(:D) ?
Mi się marzy Bilic, ale to nie realne :(
A może Bielsa ? to doskonały taktyk, ale mimo to jego chile grało ładną piłkę ! więc nie należy obawiać się tego samego co było za Ivica ;)
a może Paul Le Guen ? obecnie chyba nigdzie nie pracuje, prawda ?
jest jeszcze Didier Deschamps, ale wątpię że byśmy go pozyskali.
a może van Gaal ? tylko nie wiem czy sprostali byśmy wymogom ;)
A van Basten chce gdzieś jeszce pracować czy już porzucił trenowanie ?
Jest jeszcze Gerardo Martino, ale z nim sprawa ma się tak jak z Bilciem, odejdzie dopiero bo turniejach między narodowych ...
i to może być największa przeszkoda w pozyskaniu trenera, niedługo copa america i kończą się eliminacje do euro.... nikt w takim momencie nie odejdzie, chyba ze jest już pewny tego że się nie zakwalifikuję...
a wasi faworyci ?

edit;//
jest jeszcze benitez ;)
Ostatnio edytowano wtorek, 21 czerwca 2011, 16:11 przez mycha, łącznie edytowano 1 raz
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez NightWarrior » wtorek, 21 czerwca 2011, 16:39

Zgadzam się że naszym trenerem mógłby zostać Marcelo Bielsa.Oczywiście oglądałem mundial więc widziałem jak gra Chile.Na van Gaala ani Beniteza(;)) nie zgodziłbym się natomiast nigdy.Didier Deschamps... raczej nie odejdzie z Marsylii.Co do reszty trenerów to bardzo ciężko wybrać.Myślę że to jednak właśnie Bielsa sprawdziłby się jako trener Smoków.
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo

Postprzez mycha » wtorek, 21 czerwca 2011, 16:42

a ja raczej bym zakładał że PDC siegnie po beniteza... niestety zresztą, bo wybitnym trenerem to on nie jest.... będzie tylko się bawił składem i co mecz inny.. a tego nam nie potrzeba..
mycha
Portista
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Postprzez NightWarrior » wtorek, 21 czerwca 2011, 16:49

[quote:8d49a1dab0="mycha"]a ja raczej bym zakładał że PDC siegnie po beniteza... niestety zresztą, bo wybitnym trenerem to on nie jest.... będzie tylko się bawił składem i co mecz inny.. a tego nam nie potrzeba..[/quote:8d49a1dab0]
Racja,Benitez to kiepski wybór.Wystarczy spojrzeć jak zniszczył Inter.Jeżeli to jego wybierze PDC to chyba żaden kibic Porto nie będzie zadowolony.
Edit:Skoro już mamy nowego trenera to może ten temat będzie miejscem na jego skomentowanie?
Ostatnio edytowano środa, 22 czerwca 2011, 09:39 przez NightWarrior, łącznie edytowano 1 raz
Kliknij jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to jest patrzeć na świat moim okiem ;)
NightWarrior
Portista
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:11
Lokalizacja: Zblewo

Postprzez pawcyk27 » niedziela, 26 czerwca 2011, 23:12

Teraz ma okres przygotowawczy z drużyną, czas na wpojenie swoich zasad i reguł. Moim zdaniem postawienie na byłego asystenta jest dobrym krokiem ze strony władz klubu, życzę sukcesów i długiego stażu :P
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Nowy trener

Postprzez Michał » wtorek, 26 lutego 2013, 20:00

I jak po 1,5 roku oceniacie pracę Vitora Pereiry? Moim zdaniem początki były nieciekawe i szczerze mówiąc nie byłem przekonany do jego awansu. Miał ciężkie zadanie zastąpienia AVB, który odniosił z Porto niesamowite sukcesy. Teraz jednak darze go dużo większą sympatią, bo pokazał, że się myliłem. W pierwszym sezonie zdobył mistrzostwo co było głównym celem, teraz wyszedł z grupy LM i zmierza po kolejny triumf w Lidze ZON Sagres. Już dawno przestałem żałować, że odszedł od nas AVB, który po nieudanym i pechowym epizodzie w Chelsea wykonuje świetną pracę w Tottenhamie.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Nowy trener

Postprzez umbro122 » wtorek, 26 lutego 2013, 22:02

Ja już się przyzwyczaiłem do decyzji, których nikt nie rozumie, ale lubię VP. Podobają mi się jego reakcje po bramkach :D , a poza tym wyniki go bronią. Jak można się przyczepić do trenera, którego drużyna gra tak dobrze? Dominuje każdego przeciwnika. Gdyby VP dawał więcej grać młodym wilczkom, takim jak Kelvin, Iturbe to by było jeszcze lepiej.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowy trener

Postprzez Michał » poniedziałek, 18 marca 2013, 17:37

Chyba można powoli wracać do tego tematu. Mam nadzieję, że dni VP są w Porto policzone. Życzę mu jak najlepiej, ale klub chyba powinien się z nim rozstać. Nie wiem czy mistrzostwo (choć małe szanse istnieją na jego wygranie) będzie w stanie zachować jego posadę. Kogo byście chcieli zobaczyć na stanowisku nowego trenera Porto?
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Nowy trener

Postprzez Mazii » środa, 20 marca 2013, 20:03

Ja chętnie widziałbym jako trenera Porto, Paulo Fonsecę z Pacos de Ferreira. Całkiem dobrze idzie jego zespołowi w lidze. Jednak mam dziwne przeczucia, że Pinto da Costa postawi na jakiegoś trenera pokroju VP ...
Avatar użytkownika
Mazii
Junior
 
Posty: 191
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2012, 22:23
Lokalizacja: Śląskie

Re: Nowy trener

Postprzez Michał » niedziela, 14 kwietnia 2013, 23:49

A co myślicie o Domingosu Paciency. Co prawda ze Sportingiem i Deportivo mu nie poszło, ale jego Braga miała naprawdę własny, określony styl. Poza tym to on tak naprawdę wprowadził ją do ścisłej czołówki Ligi ZON Sagres. Z Depor i Lwami pracował w bardzo trudnych warunkach, bo musiał podnosić te zespoły z kryzysu. Poza tym Pacienca grał już kiedyś w Porto i zna struktury tego klubu. Myślę, że Domingos nie byłby złym wyborem i warto byłoby dac mu szansę.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Nowy trener

Postprzez umbro122 » poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 11:36

A ja bym chciał ktoś z otoczenia Porto. Kogoś kto zna ten klub i zna jego filozofię. Perfekcyjnie by było, gdyby trenerem została osoba, dla której Porto to coś więcej niż tylko klub.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowy trener

Postprzez Michał » poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 21:18

No i taką osobą w przeciwieństwie do Jardina jest Domingos. Grał tu kiedyś, jego syn tu trenuje, myślę, że byłaby to ciekawa opcja. Wiele do stracenia nie mamy, zespół wymaga drobnych korekt, przede wszystkim wzmocnienia ławki rezerwowych. Do tego chciałbym kogoś kto mnie balby się stawiać na młodzież, niż VP. Myślę, że Pacienca jest jeszcze młody jak na trenera i pamięta jak wiele zaufania potrzebuje młody zawodnik od trenera.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Nowy trener

Postprzez umbro122 » piątek, 7 czerwca 2013, 22:42

Paulo Fonseca najprawdopodobniej zostanie nowym trenerem Smoków. Mam pytanie gramatyczne, bo nie jestem pewien. Powinno się pisać: Paulo Fonsecy, czy tak jak to domi napisał w dzisiejszym newsie: Paulo Fonseci? Wydaje mi się, że to pierwsze jest prawidłowe, ale pewien nie jestem i dlatego się pytam, aby potwierdzić w 100% :)
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowy trener

Postprzez Michał » sobota, 8 czerwca 2013, 12:16

Wydaje mi się, że przez Y, ale może obie formy są poprawne, bo nazwisko takiego Izmy możemy napisać na kilka różnych sposobów. Ale to już może niech Futbolówka się wypowie... ;)
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Nowy trener

Postprzez Vasco » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 11:02

Izmę to poprawnie po polsku możemy tylko w jeden sposób pisać. Ale się nie czepiam jakby co ;)
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron