Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Moderator: Redakcja

Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Vasco » czwartek, 16 kwietnia 2015, 01:13

Dostałem na gg:

Dominika pewnie już Ci przedstawiła mój pomysł z przeprowadzeniem reportażu z Grzegorzem Mielcarskim
Dostalem odpowiedź od jego człowieka, że jeśli chcemy to możemy wysłać mu przygotowane przez nas pytania. Ten koles mu je przekaże bo jest bardzo zadowolony z tego ze napisaliśmy itd
Dlatego liczę na was, jako redakcję. I pomożecie mi to ogarnąć. Przygotuje jakieś pytania. Albo zróbcie na forum temat i może jeśli chcecie to niech każdy w komach pisze jakie pytania chcieliby zadać Grzegorzowi
Ale inicjatywę zostawiam wam


Ja bym zapytał o kulisy cyklu programów o FCP w Canal+, który był wyświetlony przed bodaj rokiem. Skąd pomysł, jak to załatwiał, ile to trwało itd.

A może przenieść ten wątek tak, aby był widoczny dla wszystkich? [edit: przeniesiony]
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Różne

Postprzez Futbolówka » czwartek, 16 kwietnia 2015, 20:41

Aha. Widzę, że Ciebie też poinformował :) Myślę, że można przenieść ten wątek. Każdy mógłby jakieś swoje propozycje dopisać. Jeśli faktycznie mamy zrobić wywiad z Mielcarskim, to trzeba przygotować odpowiednią listę pytań.
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Vasco » wtorek, 28 kwietnia 2015, 14:37

Naprawdę nie ma pytań do jednego z nielicznych Polaków, którzy grali w Smokach???
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez domi » wtorek, 28 kwietnia 2015, 17:45

W wolnym czasie spróbuję pomyśleć o jakiś pytaniach i jak będę coś miał, to zamieszczę.
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez pawcyk27 » wtorek, 28 kwietnia 2015, 19:20

Ja w piątek - sobotę na pewno coś tu napiszę. Obecnie brak czasu dzień w dzień...
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez dragao » wtorek, 28 kwietnia 2015, 20:19

Będą, kwestia czasu.. każdy ma studia, pracę lub inne obowiązki, które nie pozwalają na chwilę weny twórczej :D
Avatar użytkownika
dragao
Junior
 
Posty: 152
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2012, 23:40

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Portista FCP » wtorek, 28 kwietnia 2015, 21:47

Jakie stosunki miał Pan z kibicami FC Porto? Były na Pana cześć jakieś piosenki tak jak mają najlepsi czy najbardziej lubiani piłkarze?
Avatar użytkownika
Portista FCP
Portista
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 8 października 2012, 16:21

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Vasco » środa, 29 kwietnia 2015, 11:50

Kolejne pytanie: czy nadal współpracuje w jakikolwiek sposób z FC Porto. Czy np. sugeruje skautom jakiego zawodnika w PL poobserwować?
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez domi » środa, 29 kwietnia 2015, 17:52

Póki co mam trzy pytania:

1. Jakie były kulisy Pana transferu do FC Porto i jak przebiegała aklimatyzacja w nowym miejscu? Kto najbardziej pomógł Panu w tym procesie?
2. Część piłkarzy po przejściu na piłkarską emeryturę decyduje się na zawód trenera. Dlaczego Pan nie zdecydował się pójść tą drogą?
3. Jakim trenerem i człowiekiem był sir Bobby Robson?

Jak coś wpadnie mi jeszcze do głowy, to oczywiście napiszę :)
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez pawcyk27 » piątek, 1 maja 2015, 13:52

1. Najważniejszy gol w pana karierze?
2. Anegdota z piłkarskiej szatni lub sytuacji meczowej w FC Porto.
3. Czy wiedział Pan wcześniej o istnieniu naszej strony ? :)
4. Najlepszy kolega z drużyny za czasów pobytu FC Porto?
5. Jakiego polskiego młodego piłkarza mógłby Pan polecić FC Porto?
6. Wiemy, że czterokrotnie zdobywał Pan mistrzostwo Portugalii, dwukrotnie Superpuchar Portugalii i raz Puchar Portugalii. Które z tych trofeów jest dla Pana najważniejsze?
7. Grał Pan w FC Porto z wieloma wspaniałymi zawodnikami, którzy na stałe zapisali się w historii klubu: Vitor Baia, Mario Jardel, Nuno Capucho, Joao Pinto, Rui Barros, Zahovic, Drulovic czy choćby Jorge Costa. Który z nich swoimi umiejętnościami czysto piłkarskimi zrobił na Panu największe wrażenie?
8. Za Pańskich czasów Jose Mourinho był asystentem Bobbiego Robsona. Czy już wtedy wykazywał się wielkim talentem trenerskim?

- Domi z tego co wiem, Mielcarski trafił do FCP dzięki Józefowi Młynarczykowi, który go polecał klubowi. Podobnie z aklimatyzacją. Józef Młynarczyk, który wówczas był jednym z trenerów portugalskiego klubu wprowadzał stopniowo "Mielcara" do drużyny.
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez pawcyk27 » piątek, 1 maja 2015, 14:06

Jakby ktoś chciał zobaczyć Mielcara za czasów gry w FC Porto ;) Na tym skrócie jest go nawet sporo :P
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez domi » piątek, 1 maja 2015, 19:13

pawcyk27 napisał(a):- Domi z tego co wiem, Mielcarski trafił do FCP dzięki Józefowi Młynarczykowi, który go polecał klubowi. Podobnie z aklimatyzacją. Józef Młynarczyk, który wówczas był jednym z trenerów portugalskiego klubu wprowadzał stopniowo "Mielcara" do drużyny.


Te pytania są o tyle dobre, bo mogą nam dać wiele szczegółowych informacji na pewne kwestie. Ciekawi mnie np. jak przebiegały jego negocjacje z klubem, jak mu klub pomagał z takimi sprawami jak między innymi zakwaterowanie lub jak szybko przebiegała w jego przypadku nauka języka portugalskiego.

Co myślicie o tym, aby zapytać się go o porady dotyczące nauki języka portugalskiego oraz czy jest jakiś zwyczaj, który nowi piłkarze muszą zrobić jak np. śpiewanie przed kolegami w szatni?
Avatar użytkownika
domi
Młody talent
 
Posty: 319
Dołączył(a): czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00
Lokalizacja: Woj. dolnośląskie

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Vasco » czwartek, 7 maja 2015, 11:37

Proponuję zamykać listę pytań i do dzieła :)
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Futbolówka » sobota, 9 maja 2015, 00:30

Zebrałam te pytania i zrobiłam listę. Dodałam oczywiście swoje co nieco :) Przekazałam wszystko portugalczykowi, zobaczymy jakie będą efekty :D
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pytania do Grzegorza Mielcarskiego

Postprzez Futbolówka » wtorek, 2 czerwca 2015, 23:02

Oto najnowsze wieści od osoby, która miała przekazać pytania Mielcarskiemu:

Witam ponownie, na wywiad trzeba jeszcze poczekać, następna okazja będzie 20.06 w Krakowie. Mamy wtedy festyn. Możecie przyjechać i sami pogadać z Grzegorzem. Jeśli nie, to ja wtedy nagram jego odpowiedzi, ale mówi że pytania są trudne i długo trzeba opowiadać:-) Postaraliście się:-) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron