Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Moderator: Redakcja

Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez umbro122 » wtorek, 14 lutego 2012, 23:05

Co wy na ten temat?

http://transfery.info/50963,andre-villa ... ramowiczem

Według mnie AVB to bardzo dobry trener, ale jednak za szybko opuścił Portugalię, a Chelsea to za duży klub. Jeszcze sezon lub dwa w Portugalii i to by był naprawdę jak nie najlepszy trener na świecie to jeden z najlepszych. Jestem ciekawy co Abramowicz zrobi. Taką dużą kasę na trenera wydać i zwolnić go po niecałym sezonie?
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez Michał » wtorek, 14 lutego 2012, 23:10

Abramowicz na pewno go nie zwolni przed końcem tego sezonu. To błaby za duża nieodpowiedzialność. Poza tym popatrz jaką ma cierpliwość do Torresa.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez umbro122 » wtorek, 14 lutego 2012, 23:14

Ma cierpliwość do Torresa to fakt , ale poza tym też liczy się dla niego poparcie kibiców, a Torres jest ich ulubieńcem, chociaż nie strzela bramek. Z tego co wiem to Torres m.in. chodzi na treningi pieszo, razem z kibicami, rozmawia z nimi. Abramowicz chciał też wybudować nowy stadion, ale kibice chcą pozostać na Stamford Bridge, a więc Abramowicz to szanuje. Też myślę, że go nie zwolni do końca sezonu. Ale czy zostanie na następny sezon? To jest zagadka.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez Michał » wtorek, 14 lutego 2012, 23:21

A propo Torresa -> marzy mi się, żeby kiedyś wystąpił w koszulce Porto. Jest to mój ulubiony piłkarz od czterech lat. Wciąż wierzę w jego powrót do formy. Szkoda, że nie został w LFC, tam już powoli się odbudowywał. Kiedy pojawiła się plotka o wymianie Hulka za Torresa strasznie się zacząłem jarać. Fajnie by go było zobaczyć na Estadio Dragao.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez pawcyk27 » poniedziałek, 20 lutego 2012, 19:07

Ricardo Quaresma zaliczył wczoraj bardzo dobry występ w barwach Besiktasu Stambuł. Jego drużyna pokonała Genclerbirligi 3-2, a Quaresma grał 80 minut i zdobył ładnego gola. W Turcji wszyscy zadają sobie pytania co się stanie z tym zawodnikiem po sezonie. Czy wywalczy miejsce w kadrze na Euro i czy opuści klub. Druga z naszych byłych gwiazd Falcao, zagrał 90 minut przeciwko Sportingowi Gijon, jego zespół zremisował na wyjeździe 1-1, a Radamel o dziwo nie zdobył bramki.
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez Michał » poniedziałek, 20 lutego 2012, 22:00

Faktycznie bramka ładna. Na początku wydawało mi się, że piłka przed wpadnięciem do bramki odbiła się od nogi jednego z obrońców Genclerbirligi, zmylając bramkarza, i dopiero wpadła do siatki. Ale chyba tak nie było... Jeśli chodzi o Falcao, to on chyba jest aktualnie trzecim strzelcem Primera Division (za Ronaldo i Messi'm więc to powinno go usprawiedliwiać). Moim zdaniem jeszcze długo nie pogra w Atletico. ma umiejętności i formę na znacznie mocniejszy klub. Chciałbym go w Tottenhami lub Liverpool, obu drużynom brakuje klasowego lisa pola karnego, a to moje ulubione drużyny po FC Porto. Są co prawda Suarez i Adebayor, ale poza nimi jest pustka. Poza tym Ade jest tylko wypożyczony do Tottenhamu.
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez umbro122 » poniedziałek, 20 lutego 2012, 22:25

Chciałbym zobaczyć w następnym sezonie Falcao w lidze angielskiej :) Idealnie by się tam wpasował.
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez Michał » wtorek, 21 lutego 2012, 09:00

umbro122 napisał(a):Chciałbym zobaczyć w następnym sezonie Falcao w lidze angielskiej


No, najlepiej w Tottenhamie lub Liverpoolu. :D
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez pawcyk27 » poniedziałek, 27 lutego 2012, 22:42

Radamel Falcao trafił gola przeciwko Barcelonie, a jego Atletico przegrało 1-2 na własnym stadionie. Quaresma zaliczył dobry występ z 2 asystami na koncie w meczu na szczycie ligi tureckiej z Galatasaray lecz Besiktas mimo to uległ rywalowi na wyjeździe 2-3... Ricardo ponadto został powołany do kadry na mecz z Polską, a więc jest szansa że po raz drugi w karierze zagra przeciwko naszym reprezentantom :P Jak dostanie 30 minut to będzie bardzo dobrze :D Aha, wiecie może co słychać u Belluschiego i Fucila ? Meireles gra regularnie ale to pewnie wiecie :P
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez umbro122 » wtorek, 28 lutego 2012, 18:39

Belluschi róznie grywa w Genoi, raz w podstawowym, poźniej wchodzi z ławki. A Fucile ostatnio podstawowy obrońca Santosu :)
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez Michał » piątek, 2 marca 2012, 18:54

umbro122 napisał(a):Belluschi róznie grywa w Genoi, raz w podstawowym, poźniej wchodzi z ławki. A Fucile ostatnio podstawowy obrońca Santosu :)


Dobrze wiedzieć... a jak Guarin?
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez pawcyk27 » piątek, 2 marca 2012, 19:04

Guarin odkąd przeszedł to ma kontuzje i dlatego nie gra :)
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez umbro122 » piątek, 2 marca 2012, 20:58

Podobno ma wrócić na początku kwietnia :)
umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez umbro122 » niedziela, 4 marca 2012, 18:24

umbro122
Manager
 
Posty: 1065
Dołączył(a): środa, 2 listopada 2011, 13:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Byli zawodnicy/trenerzy Smoków

Postprzez pawcyk27 » niedziela, 4 marca 2012, 19:14

Dla mnie to była kwestia czasu, a porażka z West B. pokazała całkowitą bezradność Chelsea w tym sezonie. Odkąd Abramowicz kupił klub to tak słabego poziomu chyba jeszcze tam nie było. Ciekawe co teraz wykombinuje Boas. A tyle kasy nam za niego dali haha :P To jeszcze taka ciekawostka na temat zwolnienia : "Dziś Villas-Boas statystycznie jest najgorszym trenerem Chelsea od 1998, gdy pracę w Londynie stracił Ruud Gullit."
Avatar użytkownika
pawcyk27
Manager
 
Posty: 997
Dołączył(a): niedziela, 9 sierpnia 2009, 12:43
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron