Stowarzyszenie kibiców FC Porto

Moderator: Redakcja

Re: Nazwa stowarzyszenia

Postprzez Michał » czwartek, 9 sierpnia 2012, 16:12

Mi najbardziej podoba się pomysł Portugalczyka, tyle, że fajniej chyba brzmi "Polscy Fanatycy Smoków", niż "Smoka" :D
Avatar użytkownika
Michał
Kluczowy zawodnik
 
Posty: 542
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 15:33
Lokalizacja: Puławy

Re: Stowarzyszenie kibiców FC Porto

Postprzez Berni » czwartek, 9 sierpnia 2012, 17:11

Sama młodzież :D Ja dopiero w przyszłym roku obchodzę 18 urodziny także też zależy od miejsca i od rodziców :D
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Re: Stowarzyszenie kibiców FC Porto

Postprzez Numizmatyk » wtorek, 14 sierpnia 2012, 14:21

O udziale w Fanklubie, dołączeniu do stowarzyszenia, możesz decydować już samodzielnie w wieku 16 lat. Rozmawiałem w tym roku po raz kolejny z Qbkiem i jest problem, po pierwsze nie posiadamy siedziby stowarzyszenia co jest chyba jednym z ważniejszych warunków utworzenia Oficjalnego Fanclubu. Musimy być wpisani do KRS(Krajowy Rejestr Sądowniczy) i musimy mieć te 12 podpisów żeby złożyć papiery.(To jak na razie warunki założenia stowarzyszenia, a o jakimś prosperowaniu już nie wspomnę bo tutaj wymaga też corocznego odprowadzania podatków, prowadzenia księgowości... ) Widzicie, mimo wszystko że się rozwijamy, jakiś tam niewielki progres jest, to nadal nie da się nam uzyskać stałych użytkowników, zyskujemy ich na jakieś parę miesięcy, potem już o nas zapominają, wierze w to że w Polsce znalazły by się tłumy fanów Smoków. Ale tu potrzeba chęci, czego nie brakuje, funduszy, z czym ciężej :lol:, oraz jakiejś promocji naszej społeczności.

Ja mam już 18 lat ale jeszcze jest problem z siedzibą stowarzyszenia, odprowadzaniem podatków, mnie to trochę odstrasza bo jeżeli to wszystko ruszy a potem upadnie, to nie jestem w stanie finansowo brać za to odpowiedzialności, tu musi być osoba która ma do czynienia choćby z własną firmą, np. nie wiem, hmmm.. obeznana jest ze Skarbówką, bo w wypadku stowarzyszenia będziemy też chyba mieć do czynienia z urzędem skarbowym choć nie jestem pewien. No ale wychodzą takie sprawy na które ja jeszcze krótko mówiąc jestem za głupi .
Avatar użytkownika
Numizmatyk
Junior
 
Posty: 210
Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 16:23
Lokalizacja: Myszków

Re: Nazwa stowarzyszenia

Postprzez portugalczyk » sobota, 25 sierpnia 2012, 15:56

dziękuje Kolego :)
Obrazek

SOMOS PORTO

PLESZEW ZA "SMOKAMI" MUREM STOI...
Avatar użytkownika
portugalczyk
Kibic
 
Posty: 38
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 18:08
Lokalizacja: Pleszew, Wielkopolska

Poprzednia strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron