Zasady typera!

Moderator: Redakcja

Chcę, aby typer obejmował:

tylko mecze FC Porto
6
67%
całą ligę portugalską
3
33%
 
Liczba głosów : 9

Zasady typera!

Postprzez Vasco » piątek, 5 sierpnia 2011, 18:44

Dopóki nie ma typera automatycznego na głównej stronie - proponuję manualnego. Po upublicznieniu nowej odsłony - typy zostaną przeniesione.

Zasady:
* Głos należy oddać najpóźniej o 23:59:59 w przeddzień meczu - liczy się data wyświetlona przez serwer! W przypadku modyfikacji postu - oczywiście ta data - nie mam możliwości weryfikacji co zostało zmienione!
* Należy podać wynik wprost tj. "ilość bramek zdobytych przez drużynę gospodarzy : ... gości" np. 1:0, 5:6 itp.
* Typujemy rozgrywki ligowe i pucharowe (krajowe i europejskie)

Punktacja:
* Za poprawne wytypowanie wyniku bramkowego - 3 pkt. (łącznie!)
* Za poprawne wytypowanie wyniku punktowego oraz bramkowego jednej z drużyn - 2 pkt. (łącznie!)
* Za poprawne wytypowanie wyniku punktowego (=zwycięzca, remis itd.) - 1 pkt.

W meczach, w których może być dogrywka i rzuty karne osoba, która wytypuje dokładnie wynik bramkowy po 90 minutach, może otrzymać dodatkowo 1 pkt. za podanie wyniku dogrywki oraz kolejny 1 pkt. za wynik rzutów karnych!

Proponuję dodawać jeszcze 1 pkt. dla osoby, która poda dokładny wynik jako pierwsza (3 pkt. + 1 pkt.).
Ostatnio edytowano piątek, 13 stycznia 2012, 20:59 przez Vasco, łącznie edytowano 2 razy
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Berni » piątek, 13 stycznia 2012, 20:07

Nie wiem gdzie o tym napisac wiec pisze tutaj. Wiem do nastepnego sezonu jeszcze troche czasu ,ale czy jest szansa ,ze nastepny typer bedzie obejmowal cala lige portugalską ?? Szczerze obstawianie tylko meczy Porto jest nudne.
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Vasco » piątek, 13 stycznia 2012, 20:56

Osobiście bym wolał tylko Porto obstawiać, ale jak będzie tzw. wola ludu, to można. Głosujcie.

Aha, jak będzie cała liga, to odpadają nasze mecze w pucharach?
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Berni » piątek, 13 stycznia 2012, 22:02

Najlepiej wszystko,ale wiadomo ile to czasu zabiera na to podliczanie wiec rozumiem jak pojawai sie negatywne komentzarze.
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Vasco » piątek, 13 stycznia 2012, 22:05

Ale wszystkie mecze pucharu portugalii, ligi mistrzów, wszystkich rozgrywek, w których będziemy brać udział?
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Berni » piątek, 13 stycznia 2012, 22:16

Najwazniejsza to chyba bedzie liga i liga mistrozw.
Avatar użytkownika
Berni
Junior
 
Posty: 192
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 21:23
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Vasco » poniedziałek, 16 stycznia 2012, 23:01

Tak, tylko napisanie typera, który będzie raz liczył całą ligę a raz tylko jeden mecz z kolejki LM to będzie niezła kombinacja alpejska... Więc raczej albo-albo.
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Futbolówka » poniedziałek, 16 stycznia 2012, 23:23

W każdym razie ja jestem za tym, żeby zostało tak jak jest. Obstawiamy tylko Porto we wszystkich rozgrywkach.
Avatar użytkownika
Futbolówka
Młody talent
 
Posty: 236
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 01:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Vasco » środa, 25 stycznia 2012, 18:07

Co oczywiście nie znaczy, że jak ktoś sam chce prowadzić typera np. całej ligi portugalskiej, to nie może...

Forum jest duże - miejsca wystarczy :)
Vasco
Site Admin
 
Posty: 612
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 10:57
Lokalizacja: Wlkp


Powrót do Typer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron